Gazety komputerowe

jakie czasopisma komputerowe kupujecie nie chodzi mi tu aby było w nich 1568 gier a jakieś praktyczne programy/poradny nowości techniczne i takie tam :mrgreen:

komputer świat ,expert tanie i niezłe programy i opisy są :wink:

Polecam Komputer Swiet Ekspert

Co do gier to chyba tylko i wylacznie Cd-Action

KŚ z przyzwyczajenia, choć irytuje mnie ostatnio, KŚ Ekspert, PCWK bez płyty za 9,90 - droższych ostatnio nie kupuję choć wg mnie najlepszy z tych traktujących o ogólnej wiedzy komputerowej na przyzwoitym poziomie wg mnie jest CHIP.

Ja kupowałem KomputerŚwiata ale teraz kupuję CHIP-a i wg. Mnie jest dużo lepszy niż KŚ. Ukazuję się raz w miesiącu, dużo programów na płycie, ciekawe rzeczy w nim są zamieszczone… :wink:

POLECAM CHIP !!

Czasami kupuje Pc World Computer (drogie czasopismo) ale częsciej kupuje Komp. Swiat Expert

co do gier to CD-Action :wink:

Zazwyczaj nie kupuje żadnych gazet o tematyce komputerowej (kiedyś był to PSXEXTREME, MANIAK - ale to dawne czasy).

Powód takiej decyzji jest prosty: wszystko o czym piszą w tych zagetach można znaleźć na polskich portalach IT.

Linux Magazine oraz Linux+ (ten drugi trochę na psy schodzi ostatnio) oraz CHIP

KŚ, KŚ Expert ostatnio czasami Linux+ ale cena mnie odstrasza :o

PC Format - praktyczny miesięcznik, sto stron i naprawde ciekawe porady… ale tez duzo znajdziesz w internecie patrz na post aju :wink:

BTW.

To czasopisma a nie gazety :slight_smile:

Komputer Świat Expert, Chip.

ile stoi ten chip ?

http://www.chip.pl :roll:

16 zl…

hmmm

trzeba beje sie w poniedzialek po to wybrac

A co w niedziele w Rzeszowie wszytkie stoiska kolportera i kioski pozamykne?? :lol:

ja jestem z okolic Rzeszowa, jak bym napisał że Sokołów Młp. to byś nie skumał gdzie to jest a Rzeszow to wiesz : D

Cd Action,PC World Computer,ostatnio PC Format kosztuje tylko parę złotych,jak trafią się niezłe programy,to kto wie,a co do gier Cd Action polecam,w ostatnich numerach były naprawdę ciekawe pełne wersje

CTF Fire for Effect,Hitman 2 Silent Assasin,w tym numerze Expand Rally - samochodówka na engine Techlanda,Stolen - skradanka,ale chyba do Stolen trzeba mieć mocną kartę grafiki,albo pokombinować ze sterownikami

KŚ Expert i “Twój Niezbędnik” :shock: to regularnie. Jeszcze:KŚ (bez CD), i inne w miarę mozliwości jak jest coś co się moze przydać.

//edit

Jeszcze ENTER ponieważ co jakis czas jest w Dziennkiu Zachodnim jako darmowy dodatek.