Nokia 2600 (Kilka pytań)

Posiada Nokie 2600 (Na sczęscie albo nie miałem mało modelów do wyboru). Związki z tym mam kilka pytan:

:arrow: Przeczytałem ze kabel (Podłączenie do komputera) musi byc pod USB, czy to prawda?

:arrow: Znalazłem programy do obsługi telefonu Nokia PC Suite oraz Oxygen czy znalazłem dobre, oraz czy nie ma lepszych?

:arrow: Czy telefon obsługuje dzwonki tylko w formacie MIDI ?

:arrow: Podobno telefon mimo obsługi JAVA, ma mozliwośc wgrania gier itp ?

Najbardziej byłbym zadowolony z odpowiedzi uzytkowników posiadających ten telefon.

Nie rozumiem tego pytanie- skoro ma Javę to raczej można wgrać gy.

Druga rzecz to fakt, że nie ma Javy, Wap ani o ile mnie pamięć nie myli nawet mmsa.

oza0uu5e3dlfphb0m.jpg

:!: Opis: http://www.nokia.pl/nokia/telefony/modele/2600/id58720.html

Jednym słowem jest tak zaawansowany jak cep 8)

outca$t. zle napisałem nie ma obsługi JAVY, zle napisałem :slight_smile:

Ale czekam na odpowiedz uzytkowników tego telefonu.

Co do programów, MOBILedit! jak dla mnie jest dobry, ostatnio podłączałem nokie 68xx i było dobrze, kiedyś tam w przeszłości chciałem przez oxygena a nawet tą nokie pc… też się nie udawało…

oczywiście zawsze możesz sprawdzić każdy progs

Nokia PC Suite najlepszy… ale jak się nie ma oryginalnego kabla wtedy Mobiledit/mobilMB/oxygen

Dziekuje za dotychczasowe odpowiedzi.

Ale czekam tez na odpowiedzenie mi na inne, niechę kupować kabla na darmo.

ten telefon nie ma javy,wiele osób mówiło pisało i ja to potwierdzam że kablem nie da sie nic zrobić,podobno ten telefon ma 4MB pamięci,która została zablokowana przez producenta,nie rozumiem tego ale ok,wgranie nowego softu też nie skutkuje,i obsługuje tylko dzwonki w swoim formacie.

pitek dziekuje za odpowiedz.

Czyli kabel nie uzyteczny :frowning:

Szkoda :oops:

to znalazłem na stronie z informacjami o 2600.

"ten kabel nie jest kablem do wgrywania dzwonkow, aplikacji itp :slight_smile:

jest to przewod do boxa serwisowego…"

“nie mozna nim wgrywac nic tylko to co mam w aukcji (czyli chodzi o synchronizację książki adresowej i organizera) a to ze inni pisza ze mozna to sa bajki my dobrze o tym wiemy bo sami sprawdzamy kable nokia 2600 nie mam nawet wapu miejsca na dzwonki i tapetki wiec sluzy tylko do transwmisji wymienionych danych pozdrawiam”

Myslę że zakończy to temat kabla a potencjalnych klientów przestrzeże to przed zakupami na allegro:/ Szkoda tylko że ludzi nabija się w butelkę sprzedając na allegro badziewne kable i że producenci nokii 2600 nie wyposażyli jej w kilka funkcji.