Jaka gra dla mnie

Szukam w miare fajnej gry (tytułu) na mój komputer . Powinien być to rpg , strzelanka albo jakies sporty zimowe

I żeby dobrze chodziła na moim sprzecie ( Sempron 2400+ 1,67ghz radeon 9200se 256 ramu)

Silkroad, AA, ET

Doom 3, Quake 4, Far Cry

ja bym tobie polecil cala serie prince of persia albo co z seri splinter cell to sa moje ulubione gry a q4 nie zadziala u ciebie

nie wiem czy mi wejdzie chodzi o karte graf moja jest slaba

Medal of Honor Allied Assault,Sperhead,Breakthrough

jezeli o quake4 chodzi to ci wejdzie ale bedziesz widzial na zielono :slight_smile: :slight_smile: wiem bo tez mam ten problem

Pójdzie, tzn. na średnich detalach w 800x600, ale pójdzie. Grałem w nie na Radku 9000SE i działały.

Na moim kompie chodzi całkiem płynnie na full detal 640x480 :mrgreen:

Call of Duty

Call of Duty 2

MOH:AA i oba dodatki

Gry z serii Command & Conquer :slight_smile:

Sporty zimowe - TORINO 2006 :slight_smile: syf ale takie gry nigdy nie były dobre :slight_smile: RPG - Gothic 2 + Noc Kruka (stare ale jare) Strzelanki - BF2, F.E.A.R, COD 2.

Polecam SpellForce: Zakon Świtu :slight_smile:

A ja z RPG polecam Morrowind :wink: Grałem bez dodatków i gra jest świetna, a z dodatkami pewnie jeszcze lepsza :mrgreen: Według mnie ta gra przewyższa Gothic2 :twisted:

ja polecam Gothica 1

z rpg to polecam ci dungeon siege 2 sporty zimowe hmm moze torino 2006 a ze strzelanek call of duty 2 , far cry

przeszedłem

chyba nie wejdzie ale dzieki za odpowiedzi

z tą kartą to raczej niebardzo :wink:

Fakt :slight_smile: To 1942

napewno ?? :o

Baldur’s Gate II!