Przywracanie systemu na off!

gdzie w winxp można wyłączyć przywracanie systemu?? chodzi mi o to żeby się pozbyć raz na zawsze to wkur… folderu System Volume Information! !!

robisz wlasciwosci moj komputer potem wybierasz zakladke przywracanie systemu i zaznaczasz opcje wylacz przywracanie systemu na wszystkich dyskach :slight_smile:

przywracanie systemu można wyłącztć w:

Mój komputer - klik prawym przyciskiem myszy—>Właściowości —> zakładka przywracanie systemu —> i tam zaznacz kwadracik - Wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach.

PS: ja nie mam tego zaznaczone i nie mam folderu system volume information :? . To źle czy dobrze?

post 2

jejku michu spójrz na czas kiedy dodano nasze a kiedy Twój

Urzywaj opcji zmikeń a nie pisz postu pod postem \

PYSIU

Wszystkie zbędne posty z topica usunięto.

Pozostawiłem tylko post wSz jako dokładniej opisujący procedurę.

posty kosz

Zapewne taki folder posiadasz tylko że jest on ukryty.

Poczytaj sobie http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … nformation

Dzięki lazikar, faktycznie jest, ale jest pusty :slight_smile:

A napisałem, że nie mam ponieważ w Panelu Sterowania i w opcjach folderów ustawiłem żeby pokazywać ukryte pliki i foldery i nie znalazłem tego folderu.

Pozdrawiam :slight_smile:

No, on nawet przy tym ustawieniu nie jest pokazywany. :smiley:

lazikar a mogę wiedzieć czemu i czy jest wiecej takich folderów ? Tak na przyszłość jakby co pytam :smiley:

Pewno jakieś by się jeszcze znalazły. :? A ukryty jest bo zawiera pliki potrzebne do przywracania systemu. Zresztą aby je usunąć nie musisz do niego wchodzić, wystarczy np. wyłączyć przywracanie systemu :smiley:

No właśnie mam wyłączone to przywracanie i dlatego mam pusty folder :slight_smile:

Dzieki :slight_smile:

dzięki wielkie!! już wyłączone! a chciałem się tego pozbyć gdyż z czsem ów folder na dysku c: osiągał rozmiary wręcz ogromne, przekroczył raz 2GB! !!