Klient poczty

jakich uzywacie ? jakiego polecacie ?

mozecie sie tu wypowiedziedc, bo nie mam pojecia jedni mowia ze OE onni ze The Bat i nie mam pojecia, nogdy czegos takiego nie uzywalem i nie wiem :frowning:

ja moge polecić incredimailXE dosyć dobry program, miła szata graficzna, ciekawe funkcje jak wybór sposobu powiadamiania o nowym mailu, coś jak w filmie masz wiadomość, jedyny minus to to że dosyć ciężko zdobyć spolszczenie, jednak gdybyś sie zdecydował(ła) to moge podesłać program wraz ze spolszczeniem, sam program w wersji angielskiej jest na vortalu : 8)

bym zapomniał w wersji free program ma reklamy :confused: ale mi to nie przeszkadza :smiley:

Ja od prawie 2 lat uzywam THE BAT i nigdy mnie nie zawiodl. Nawte gdyby mi placili za uzywanie OUTLOOKA to bym nie przyjal tejoferty. Moim zdaniem THE BAT to najlepszy program pocztowy dostepny w tym momencie na rynku. Bede gotaco namawial wzystkich znajomych zn ten program. Kupuj KOMPUTER SWIAT i instakuj go :slight_smile:

NIE POZALUJESZ :slight_smile: :wink:

ponadto poczytaj :

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … sc&start=0

:wink:

Polecam Mozilla Thunderbird 1.0.7 PL !

Ja polecam Mozilla Thunderbird 1.5

W ostatnim numerze PC Format jest porównanie trzech programów pocztowych:

Mozilla Thunderbird 1.5

The Bat 3.71.03

Microsoft Outlook Express 6

Wygrał Mozilla Thunderbird 1.5 przed The Bat 3.71.03. Ostatni był Microsoft Outlook Express 6.

Mozilla Thunderbird 1.5 jako jedyny ma wbudowaną ochronę antyspamową i jest w odróżnieniu od The Bat darmowy.

…oraz w odróżnieniu od The Bat! jest dziurawy jak “ser szwajcarski” . Ochronę ma jak diabli :mrgreen:.

MT

The Bat!

Używam Opera Mail (dawniej M2) . Ten wbudowany w przeglądarkę klient poczty ma min. tę zaletę, że nie potrzeba instalować dodatkowego oprogramowania. Gdybym jednak miał się przesiąść (chociaż raczej to nie grozi), wybrałbym The Bat!.

LOL

Do The Bat! jest odpowiednia wtyczka na oficjalnych stronach - w razie czego.

Używam OE od wieków, nigdy nie miałem z nim problemów.

Przestrzegam podstawowych zasad:

  1. Używam programu Poptray do przeglądania nagłowków wiadomości.

Prawie każdą treść wiadomości mogę poprzez ten program przeczytać, nie ściągając poczty n adysk.

Każdą podejrzaną wiadomość kasuję poprzez Poptray na serwerze.

  1. Jeśli mam możliowść przejrzenia wiadomości przez www, to zanim ściągnę pocztę na dysk, najpierw sprawdzam ją przez witrynę.

  2. Co jakiś czas robię ręcznie kopię katalogu z całą pocztą, dla mnie jest to najwygodniejsze.

:okulary: