Problem z Neostradą

Cześć!

Mam problem z neostradą, chodzi o to, że po podłączeniu się do sieci i serfowania w niej po około 2-3godzin jak chcę wejść na jakąś strone oczywiście neostrada jest cały czas podłączona pisze, że niemoże znaleść serwera sstrony. I jak chcę zamknąć neo i jeszcze raz się połączyć to niemoge i muszę resetować kompa.

Pomurzcie!!

miałem identyko, jak odinstalowałem i zainstalowałem ja ponownie to działa pieknie. a jak by dalej sie tak roboło to mzadzwon do TP

Też ją zainstalowałem od nowa i niepomogło :frowning:

Wygląda na to, że trzeba będzie robić format.

no i ja miałem ten sam problem … winowajcą były ataki ddos … zainstaluj dobrego firewalla :wink: to mi pomogło bo kerio czasami zawodzi :-x

ATG wpisz w uruchom komende netstat i zobacz ile Ci sie tam wyswietli polaczen , jak bedzie ich duzo to zle :slight_smile:

No troche durzo tego jest. Co mam z tym zrobić :frowning:

przeskanuj kompa i wyrzuc syf :o

Po pierwsze jezeli używasz aplikacji dostępowej neostrady, to ją usuń i pozostaw tylko sterowniki od modemu.

Aplikacja dostepowa Neostrady sprawia wiele problemów, czy z rozłączaniem i czy nawet zapychaniem i resetowanie komputera. A pozatym pobiera duzo pamięci która mozna wykorzystać na inne programy.

Konfigurujesz neostrade jako połączenie dial-up:

Konfiguracja Neostrady


Start=>> Programy=>> Akcesoria=>> Komunikacja=>> Kreator Nowego polaczenia


Polaczenie z Internetem=>> Konfiguruj moje polaczenie recznie=>> Polacz uzywajac modemu telefonicznego


Nazwa uslugodawcy internetowego=>> dowolna

Numer telefonu=>> *

Nazwa użytkownika=>> ktore otrzymales podczas rejstracji

Haslo=>> ktore otrzymales podczas rejstracji

Jezeli chcesz miec aktywne połaczenie po starcie instalujesz program:

http://shider.net/AutoConnect/

ATG jakiego masz firewalla? Bo ja przykładowo mam kaspersky anti-hacker i niekiedy tez mam takie problemy najczesciej gdy włączam program bitcommet, to z powodu zbyt duzej ilosci połączeń kaspersky blokuje kompa i wyskakuje komunikat ze był to atak DDos.

trzeba podawać nr. telefonu by połączyć się z neostradą bez aplikacji dostępowej?

nr dostępu to np. * (gwiazdka)

u mnie tak działa

Tak 8)

u mnie łączy bez nr. nic nie wpisywałem nie wiem czy to dobrze ale chodzi:) dzięki wkońcu nie mam na pasku tego okienka z aplikacji. Jaki koleś to wymyślił żeby tyle pamięci zrzerało? animacja przy włączeniu itp. Pozdro! !!

Jenak jest cały czas to samo. Sostał mi poprostu format do zrobienia.