Programik do wylączenia wokalisty

jak w tytule potrzebuje programik do wylaczenia wokalu ,tak aby tylko bylo slychac sciezke dziekowa z pliku mp3 !!

Sciagnij GoldWave @ Google.pl

Tam masz opcje typu Reduce Vocals, to wszystko załatwi 8)

dzieki rafall , sprobuje :slight_smile:

Proboj, proboj, jakosc nie bedzie znakomita, ale zawsze coś …

Jakość będzie b. słaba, ledwo co będzie słychać instrumenty.

Takie rzeczy można zrobić w profesjonalnym studio, ale nie w takim domowym.

Zobaczymy jednak czy użytkownik neone będzie zadowolony. :slight_smile:

No, ale lepszego darmowego programu niż GoldWave to nie znam …

Wątpie, żeby neone był zadowolony, ja mam przy instalowaniu mojej karty dzwiekowej Realteka 5.1 takie studio sie od razu instaluje, tam mam opcje karaoke - redukuje wokal nawet lepiej niz GoldWave, sprawdz czy nie masz takiego oprogramowania do swojej karty dzwiekowej. Bo u mnie to bylo opcjonalnie, trzeba bylo miec sp2, inaczej tego nie bylo nawet w opcjach w instalacji :stuck_out_tongue:

neone , poczytaj to.

:arrow: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic73171.html

Porównywalny darmowy Audacity do pobrania z vortalu, na bank lepszy profesjonalny Wave Lab , również płatny i równie dobry Sound Forge 8)

Z tego co tutaj napisano:

http://www.idg.pl/ftp/pc_5435/GoldWave%205.09.html

nie jest on darmowy

No tak … pomyliło mi sie. GoldWave nie jest darmowy :?

Można to zrobić w Cool Edit Pro. Wokal jest bardzo ładnie usuwany (zależy to oczywiście od rodzaju muzyki).

EDIT:

Program jest niestety płatny, ale jest jeszcze wersja trial.

moja karta to live 5.1 , i nie mam takowego softu dołaczonego do karty:(

a jeżeli chodzi o ten programik to go sciagnelem GoldWave -prawie sie to udalo w nagraniu ktorym chcialem wyciszyc wokal , no moze nie do konca ,ponieważ przy zmianie tonu wokalisty bolo go nadal slychac (np refren ) .tak czy tak od biedy może byc :slight_smile: dzieki rafall :slight_smile:

Audacity probowałem wczesniej ale jakos nie moglem sobie z znim poradzic ( nie moglem znalesc opcji ktora wylaczy wokal) :slight_smile:

No własnie Cool Edit Pro sie rowniez do tego dobrze nadaje, sproboj neone nim zredukowac wokal, sciagajac wersje trial …