Java

Bardzo lubie uzywac mozilli firefox ale nie moge sie logowac na poczte bo… cos ostnio mi sie dzieje z Javą.Odinstalowywalam jave i firefoxa ale to niec nie pomagalo(potem oczywiscie instalowalam wszystko ponownie) jak wiecie mozilla sosyc szybko dziala dlatego ja lubie wiedz jesli mozecie pomozcie ! :lol:

P.S: jesli mozecie to powiedzcie czy oplca sie zainstalowa maxthon’a czy mozille czy moze IE i czy w ogole dobry jest ten maxthon ?

Bardzo konkretny opis problemu pozwalający na skuteczne rozwiązanie

Jaką ??

Bo przy takich operacjach trzeba wyczyścić też rejestr i wszystkie pliki/foldery, skojarzone z tymi programami

Jest nakładką na IE - co do IE, wypowiadać się nie będę. Na ten temat zostały napisane tony postów.

Chodzi Ci zapewne o Mozilla Suit ?? Jest oprata o ten sam engine co FF (czy na odwrót :slight_smile: ), więc problem może się pojawiać w dalszym ciągu

Na koniec proszę zacząć pisać w języku polskim, w przeciwnym razie zostaną wyciągnięte konsekwencje. Proszę to poprawić

jak ja mam pisac w jesyku polski skoro post chyba jest ok :slight_smile:

P.S: Rejestr to nie wie jak sie czysc a z folderu progra files usuwalam foldery z mozilla i z java :stuck_out_tongue:

=================================================

Język polski, to również pisownia. Na polskim wypracowania też piszesz bez polskich znaków ??

monczkin

A wiesz, że w polskim języku są znaki “,” i są litery ź, ż, ć, ń, ą, ś, ł, ó, ę?

Wiem Wiem …

Przepraszam bardzo już nie będe :wink:

Wracając do tematu

Usuń FF w ten sposób

Odinstaluj javę

Pobierz najnowszą wersję FF i Javy - dostępne w vortalu i zainstaluj na czysto

Boże ja się nie znam na tym nie kapuje zbytnio może mi to brat cioteczny zrobi jak mu pokażę instrukcje w każdym bądź razie dziekuję no i zamykamy temat chyba ze macie jeszcze jakies wytłumaczenia :slight_smile: