Prenumerata - Czasopismo Komputerowe

Witam,

Planuję skorzystać z jakiejś prenumeraty czasopisma komputerowego. No właśnie, tylko jakiego? Tyle teraz się namnożyło konkurencji … :mrgreen: Generalnie chodzi mi o różne opisy ciekawych programów, tutoriale, porady etc. mniej zależy mi na informacjach o sprzęcie. Znajomy od pewnego czasu prenumeruje CHIPa. Namawia mnie do tego samego :mrgreen: To dobry wybór? Proszę o podawanie jakie wg. Was czasopisma byłyby najodpowiedniejsze - najlepsze … Proszę o rozwinięte posty i solidną argumentację, a nie posty typu "Wybieraj Komputer Świat !!

Polecam PC World Computer (dla zaawansowanych) lub PC Format (dla mniej zawansowanych). Miałem prenumeratę KŚ i podobało mi się to pisemko. Ale opinie o tym piśmie są różne, np. że wpływ na pozycje w testach mają producenci itp.

Ja proponowałbym CHIP-a. Dobra gazeta, troche testów sprzętu, trochę programów, trochę porad, trochę nowinek itp. Całkiem sporo żeczy na dołączonej płycie (dobrych, czasami płatnych programów).

We wtorek będzie nowy numer.

Ja nie mam go prenumeraty tylko kupuje każdy numer osobno :slight_smile: Kosztuje 15,50 (oczywiście zł). :slight_smile:

Polecam. :wink:

Proponuje prenumeratę linux + lub linux magazine :slight_smile:

ie7 ale on chyba nie ma linuxa to po co mu taka gazeta ??:stuck_out_tongue:

PC Format dobrą gazetką jest :slight_smile:

Nie, gazetka o Linuxie odpada :stuck_out_tongue:

Mógł napisac na początku posta że gtazety o linuxie wykluczone, ja mam prenumerate linux magazine i jestem zadowolony :slight_smile:

Linux odpada, ktoś ma jeszcze jakieś propozycje? :stuck_out_tongue:

Witam.

W chwili obecnej mam odmienne zdanie. Uważam iż doszliśmy do takich czasów gdzie nie opłaca się prenumerować jakiegokolwiek czasopisma komputerowego. Dlaczego ? Większość programów (oczywiście są perełki) można pobrać z internetu. Artykuły - zastąpiło Forum. Wiele ciekawszych rzeczy można dowiedzieć się poprzez dyskusje na forach. Większość poruszanej tematyki w czasopismach komputerowych powtarza się

co jakiś czas : obróbka wideo, Wi-Fi, notebooki, itp.

Ja co miesiąc przeglądam w EMPiKu większość dostępnych na rynku czasopism komputerowych i kupuję tylko wtedy gdy któryś temat mnie zainteresuje lub jest jakaś pełna wersja dobrego oprogramowania.

Pozdrawiam : Marian

Ja mam prenumerate KOMPUTER ŚWIAT EksPERT kiedyś prenumerowałem zwykły ale to nie ma sensu bo ta gazeta zrobiła sie nudna (tam sa porady jak sie tworzy nowy folder) a w Ekspercie jest coś więcej…daltego polecam KŚEkspert

fakt nie opłaca się kupować prenumeraty jak Cie temat interesuje to kupujesz :slight_smile:

ps. kiedyś kumpel co miesiąc kupował tak CD-ACTION + CLICK + GRY + CYBER MYCHA + KŚ + KŚ TN i dopiero po jakimś czasie się skapnoł że nie opłaca mu się :smiley:

f3n3k i zdążył to wszystko przeczytać :D??

Złączono Posta : 21.03.2006 (Wto) 15:06

i posprawdzać programy i gry ??

Ja kolekcjonuje PC Format. Bardzo dobra gazetka. Jest wniej duzo opisów programow, a o to Ci chodzi. Programy są opisane tak że nawet laik by to zrozumiał. W dodatku do prenumeraty dodawane są płytki z programami. Polecam to czasopismo.

Rafall a nie lepiej wejść na strony tych gazet i poczytać co w nich się znajduje ??

Podłącz się pod RSS kilku pisemek i zoabcz jakie mają newsy na stronach, jak częste sa aktualizacje, dodawanie programów etc. Poprzeglądaj forum, kup na próbe 1 pisemko i zobacz jakie są teksty :slight_smile:

Sam wybierz nie sugeruj się innymi.

ENTER !!