Bardzo prosze o sprawdzenie loga! skylocker i inne swinstwa

Witam,

kiedys juz bardzo mi pomogliscie, mam nadzieje, ze pomozecie sierocie jeszcze raz :slight_smile:

Tato wczoraj kliknal jakiegos linka podeslanego na gg (a mowilam tyle razy! !!

bede naprawde baaardzo wdzieczna!

pozdrawiam serdecznie,

makhah

Jestem ślepy i nie widze SP1 ani SP2

Jak możesz to prześlij mi ten link na pw (czasem nie wklejaj go w temacie)

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki na czerwono usun ręcznie z dysku

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj

Wklej loga SilentRunners

oto ten log po wykonaniu (chyba) wszystkiego, co nalezalo:)

Otwórz notatnik i wklej:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG. Przejście do trybu awaryjnego Windows i uruchomienie pliku FIX.REG.

zrobilam i to, ale wydaje mi sie, ze mi muli kompa troszke, tzn. ze chodzi duzo wolniej i czesciej sie cos wiesza…

poza tym - tego nie rozumiem zupelnie - jak wlacze ctrl alt del to pojawia mi sie informacja, ze “menadzer zadan zostal wylaczony przez administratora”. mamy tylko jeden profil, to jest profil admina, ja nic nie wylaczalam!! (nie wiem, jak :slight_smile: )

Otwórz Notatnik i wklej do niego:

Z menu Notatnika => Plik => Zapisz jako => Ustaw rozszerzenie na Wszystkie pliki => Zapisz jako FIX.BAT

Potem dwa razy klik na tym pliku i OK, restart komputera

Poza tym wykonaj optymalizację systemu

LUB

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą TASKMG.REG i uruchamiasz go

zrobilam to wczesniejsze, ktore polecil mi Robinhio. niestety nadal nie wlacza sie menadzer… zastanawiam sie, czy to wina tego swinstwa, ktore bylo na kompie?

wyprobuje ten drugi sposob :slight_smile: i zaraz zrobie optymalizacje…

bardzo Wam dziekuje za dotychczasowa pomoc i cierpliwosc :slight_smile:

Podałem ci TASKMG.REG (napewno odblokuje ci menadZera), bo sposób podany przez Robinhio nie raz zawiódł

dziekuje Wam wszystkim! !!