KGB Archiver

Szukam tego programu… jest to program freeware, po polsku i kompresuje 500MB w 2MB =] lecz nie

mogę znaleźć aktywnych linków :?

Proszę o jakiś aktywny link lub przesłanie na meila tego programu.

Strona domowa http://kgbarchiver.sourceforge.net/

Dzięki byłem tam ale nie znalazłem linka po ponownym wejściu znalazłem :D:P

Po pierwszej peóbie programu skompresował mi plik 2MB do 2B ! =]

I to na tylko Ekstremalnej kompresji :stuck_out_tongue: jest jeszcze Maksymalna :stuck_out_tongue:

Polecam bardzo i ostrzegam że ma wysokie wymagania sprzętowe :stuck_out_tongue:

Niemożliwe to jest niestety.

a ile to trwało? godzine?

przegiąłeś, chyba do 2kB !

Na Athlonie2200 i 512RAM plik 160k (!) robił się 10minut a postęp był 0%! Zwątpiłem i przerwałem tę “walkę z wiatrakami”! Komp w tym czasie był bezużyteczny, 0 RAM-u i 100% obciążenia procka to nie są warunki do pracy na innych aplikacjach :frowning:

Nie polecam tego kompresora KGB Archive.

Wydajniejszy i bezpieczniejszy jest UHARC/WinUHA

Dlaczego ??

Monczkin

Chociażby z tego powodu, że algorytm kompresji danych w KGB Archiver w obecnej chwili jest jeszcze niewydajny.

Poza tym znaczne róznice są tylko w plikach tekstowych. Natomiast kompresja plików wideo jest niewielka (1-2 procentowa) w porównaniu z UHARC/WinUHA a nawet z 7-zip.

Jak ktoś probował odmierzyć czas przy wysyłaniu skompresowanych plików KGB przez internet to sie dowie dlaczego.

Program musi być jeszcze dopracowany.

Niom źle popatrzyłem … ale skompresowało mi do 82B :slight_smile:

I trwało to 2 min =] (Athlon2600+,512 RAM) i to tylko na Ekstremalnej - dając maksymalną kompresje wyskakuje że brak wolnej pamięci :stuck_out_tongue:

Mój nauzcyciel zmieścił Windowsa na dyskietce =] I nie żartuje :stuck_out_tongue:

Zajeło mu to ponad 2 godziny :stuck_out_tongue:

KGB kiepsko sobie radzi z filmami ale z grafiką i textem całkim dobrze =]

Zresztą nie zawsze musimy włanczać “Ekstremalną” kompresje…mamy dużo innych opcji =]

Bo do tego programu potrzebny jest dobry komputer.

Testowałem go. 400MB do 1,6MB ale ile godzin to trwało.

Dekompresja tez trwa bardzo długo.

Nie polecam.