Monstergame, Bitefight i tym podobne

W związku z panujacą modą na gry typu MMORPG (np. monstersgame, BITEFIGHT, etc.) informujemy, że za zamieszczanie wszelkich linków do nich, gdzie po kliknięciu user otrzymuje profity z tego tytułu, będzie wiązało się z natychmiastowym wyciągnięciem konsekwencji przewidzianych regulaminem za zamieszczanie niechcianych treści.

Na forum http://www.gry-online.pl jest za podanie linka do tego w innym temacie niz w wątku seryjnym o grze BITEFIGHT to od razu jest ban. Tu też tak proponowałbym zrobić :slight_smile:

Też jestem za banowaniem od razu.

Zero litości za userów, którzy rejestrują się tylko po to, żeby zareklamować swoją stronę i dla tych, co zamieszczają linki dające im profity :evil:

Takie linki pojawiają się tez w komentarzach na Vortalu.

Userzy z forum piszący to na Vortalu tez sa do sprawdzenia, wiec proponuje zaprzestać.

A ja proponuje takie przypadki spamu zgłaszać do administracji BiteFight.

Sami admini BiteFight powiedzieli, że userzy spamujący będą karani kasacją konta.

Hmm no to idzmy dalej, za złamanie regulaminu odrazu BAN na ip albo kasacja konta…

Tępić, tępić robactwo trzeba! :evil:

A szczególnie okrutnie traktować ludzi, których pierwszy post jest z linkiem! :evil:

Zero litości dla użytkowników, których pierwszy post jest z linkiem i dla tych, co zamieszczają linki dające im profity !!

możnaby jeszcze dodać do czarnej listy linki do streetofrace.

W 200% zgadzam się z przedmówcami :evil:

na niektórych forach - to jest wylot z predkoscią światła

a tak przy okazji to nie nawidzę spamerów :twisted:

Ja również się zgadzam : ban odrazu!!

W związku z nic nie wnoszącymi komentarzami, temat zamykam.

Proszę przestrzegać tego wątku!