I e 7

kiedy polska wersja ?? - jezeli jest podajcie linka gdzie moge pobrac.

Polska wersja wyjdzię wraz z polską wersją Windowsa Visty.

IE 7 jest w fazie beta (beta 2).

Nieprawda, polska wersja ie7 wyjdzie zaraz po tym jak zakończą prace na ie7, ie7 a vista to co innego, co prawda ie7 będzie w viście, ale premiera ie7 bedzie o wiele wczesniej niż visty :stuck_out_tongue:

ie7 Skąd ty masz takie wiadomości :o

IE7 ma rację. Internet Explorer7 ma wyjść jako integralny składnik visty, a ta jak wiadomo ma opóźnioną premierę.

Wcześniej ma wyjść jako uaktualnienie do Windows xp z SP2 - końcówka roku.

Dobra.

Moje niedopatrzenie. :oops:

A widzisz , ma się odpowiednie znajomości :stuck_out_tongue:

;]

A skoro masz takie znajomości to kiedy będzie Vista w polsce i ile bedzie kosztowała ? :stuck_out_tongue:

Takie informacje podaje Bil na bieżąco :slight_smile: Co prawda data premiery nieznacznie znowu się opuźniła, ale cuż :slight_smile: Wiem jedynie, ze na spolszczenie visty nie trzeba bedzie długo czekac, ponieważ w viście mozna zmieniac język systemu instalując poaczki danej wersji językowej :slight_smile:

I jeszcze jedna nowinka, w wersji 5308 nawet jedna opcja w menu start była po polsku :stuck_out_tongue:

jaka?

Maja rozmach nie ma co :mrgreen:

A jaka jest przybliżona data premiery Visty? I jej cena? mniej-więcej?

premiera - styczen 2007 , wersja dla uzytkownikow, wersja dla firm, listopad 2006

cena? niewiadomo… trzeba czekac, byly plotki ze tansza od obecnego XP w wersji OEM :wink:

Dokładnej ceny nie da się teraz ustalic, microsoft zmienia zdanie jak rekawiczki, ale jedno co nie zmieni faktu to to że cena ma byc znacznie niższa niż windows xp obecnie , a to tylko po to , zeby ludzie chetniej sięgali po legalne windowsy z półki sklepowej :stuck_out_tongue:

A jezeli masz takie znajmości to ile zajmować ma finalna wersja Visty :?

Jagbyś coś nie wiedział to chodzi ilośc zajmowanego miejsca, najelpiej co do KB :slight_smile:

XP zajmuje 1,30 GB a Vista? tak z 2,50 / 3GB ? :wink: pozatym pojemnosc dysku to nie taki wielki problem jak kiedys… dzisaij 70/100 GB to standard…

heh gdzie te czasy gdzie windows zajmował tylko 50MB na dysku :wink:

Beta po zainstalowaniu zajmuje 5GB i coś koło tego będzie miała pewnie wersja finalna :smiley:

Wybacz ale nie wszyscy mają takie dyski :stuck_out_tongue:

Akurat u siebie nie mam takiego, ale Media Center, podobny :roll:

A szkoda ze nikt nie wiem ile to zajmuje dokłądnie do KB :lol:

chyba mazenia, wersja 5348 zajmuje na dysku coś ponad 6 giga, po instalacji ff, gg i kilku programikach, bo po instalacji vista+office12+gg+ff i jakieś tam dodatki, ponad 8 giga na dysku zajmuje, a ze office 2003 nie działa p[oprawnie w najnowszej becie visty trzeba instalowac officea 12

Złączono Posta : 31.03.2006 (Pią) 17:08

praktycznie tyle samo ile wersja beta :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 31.03.2006 (Pią) 17:09

Nie potrzebne sa znajomosci żeby się dowiedziec ile będzie zajmowac wersja finalna, jak sie testuje każda betę visty, to sie porównuje je do wersji poprzedniej, a co do wielkości zajmowanego miejsca nic sie nie optymalizuje

e tam 3GB czy 6 :wink: dla mnie to nie ma roznyc…