Windows System Preparation Tool (problem)

Użyłem tego narzędzia (SYSPREP.EXE) przez przypadek. Niestety tak wyszło i tu zaczyna się mój problem… Podczas włączania systemu pojawiło się okno narzędzi tego programu. Dałem mu ustawienia, żeby się zamknął, ale on tylko się zawiesił, więc zrestartowałem komputer. Niestety po ponowanym logowaniu włączyło się okno instalcji systemu windowsa :frowning: Dałem dalej i pojawiło mi się okno wpisywaniu serialu… Wspisałem już serial (z płytki) i tu kolejny wałek -> nie można wpisać “Z”!. Dałem restart i F8, wyświatliło mi się okno jak okno i dałem -> ostatnia dobra konfiguracja (niestety pochodziła z czasu kiedy urządzenie już działało i dlatego też znowu wyświatliło się okno instalacji systemu). Więc znowu restart i tym razem odpalanie z trybie awaryjnym -> ale tu rozczarowanie -> nie potrafi odnaleźć pliku i błąd -> komp się wyłacza. Dotyczy to wszystkim możliwych trybów, oprócz normalnego w czasie którego kontynowana jest instalacja. Co ja mam zrobić :frowning: ? Format odpada, bo pliki na dysku są bardzo ważne :(:(:(:frowning: