Gg radio - czy ktoś posiada zaproszenia?

gg radio - czy ktoś posiada zaproszenia ?

Nie ma na to zaproszeń.

Gadu-Gadu samo wybrało pulę numerów uprawnionych do testowania. Po czasie będzie to dostępne dla wszystkich.

Jeszcze nie ma zaproszeń.

Co do samego radia (nie będę komentował “zawartości”, to kwestia gustu) sprawuje się naprawdę znakomicie. Tym razem mnie zaskoczyli.

Czy aby na pewno? :slight_smile: http://www.gaduradio.pl/Artykul.php?id=4

Jak by nie było to bym sie nie pytał http://www.gaduradio.pl/JakNasSluchac.php

Zwracam honor. Kiedy jakiś czas temu czytałem o tym, strona Gadu Radia nie działała, a później nie zaglądałem. :slight_smile:

może się ktoś trafi zaproszeniem :wink: :wink:

jestem oficjalnym testerem gg, to znaczy wyłapali mój numer gg , na stonie gaduradio po zalogowaniu na stonkę dostałem takie info :

Jak tylko bedzie mozliwośc wysyłania zaproszeń to dostaniesz zaproszenie ode mnie pysiu :slight_smile:

Złączono Posta : 03.04.2006 (Pon) 17:19

Narazie takowych nie ma zaproszen

Ok będe czekał :wink: :wink: :wink:

ie7 to ja tez chetnie poprosze o zaproszenie :lol:

dobra , to może zrobimy inaczej :smiley:

jak już dostanę zaproszenia, to napisze w tym wątku, i instrukscje jak zdobyc zaproszenie, pewnie bede go wysyłał przez mejla, wtedy pisac do mnie na pw :slight_smile:

narazie musicie poczekac :stuck_out_tongue:

Skąd wiesz ile ich będzie? Mam wrażenie, że dostaniemy co najwyżej po jednym zaproszeniu…

A mnie GG załamało :!:

Kiedy chcę uruchomić Radio w GG to ikonki zmieniają na jakieś czarne plamy, a następnie GG [nie odpowiada]

Pobież najnowszą wersję , która została udostepniona testerom, no chyba że nie zakwalifikowali twojego numeru do testów

Nie chcę się chwalić,ale mój dawny nr gg też zostaw wybrany do testowania gadu radia :smiley: .Mam do tego konta hasło,bo czasami używam ;p

a jak sprawdzić które numery zostały wybrane?

Myśle, że wszystkim osobom które zgłosiły się wcześniej na beta-testerów wysłano e-mail z programem GG radio.

nieprawda

ja bylem beta-testerem 7 a teraz nie dostalem zaproszenia

Też chętnie posłuchał bym sobie tego radyjka. Może ktoś wie kiedy bedzie ono dostepne dla wszystkich? (jak długo bym musiał czekać to chętnie został bym beta-testerem)

Na stronie głuwnej GGradio pisze że niedługo zostaną wydane zaproszenia, więc niedługo będziesz sobie je mógł przetestować :mrgreen: