Firefox

niech mi ktos prosze powie dlaczego jak chce cos sciagnac mozilla i klikam pobierz w nowo pojawianoym okienku wyskakuje blad ,ze program musi zostac zamkniety itp

moze to ze zainstalowalem FlashGet ,tylko ze po odinstalowaniu go i pzegladarka (klcze rowniez) problem sie pojawil ponownie

jakies mile sugestie?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A masz najnowszą wersję FireFox’a - 1.5.0.1?

spróbuj zainstaloiwac firefosa na innej partycji.

Robisz aktualizacje systemu?

mam

zainstalowalem dalej nie dziala

tak robie aktualizacje systemu

A szkodników nie masz?

szfagier uruchom FF w trybie “safe mode” i zobacz jaki będzie objaw. Prawdopodobnie będziesz musiał usunąć FF całkowicie z systemu łącznie z rejestrem.

a wiec uruchomilem ,dalej podobny blad

chcialem jeszcze dodac ze to nie tylko przy sciaganiu ogolnie zauwazylem ze przy wszystkich opcjach ktore FF ma zrobic

np

cos zapisac w ustwieniach itp

FF usunolem lacznie z rejestrem przed wystawieniem tego topicu i nic nie pomoglo

jakies kolejne pomysly, strasznie mi zalezy zeby dzilala mi prawidlowo przegladarka ,moze powinienem wstawic loga ??moze cos lezy w glebi :twisted: :twisted: :twisted:

a sprawa firwall :?: jak sie przedstawia :?:

jesli o to ci chodzi to nie ,nie blokuje mi FF ,ale dla pewnosci sprawdzilem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

czy posiadasz SP2 :?:

W okienku masz opcje wiecej. Powiedz co tam masz za info.

jeszcze jedno sprawdz co tam pokazuje podgląd zdarzeń start-> uruchom-> eventvwr.msc Aplikacje

tak posiadam

sorki Lazikar ale nie kojaze gdzie sa te opcje “wiecej” . potrzebowal bym leciutkich wskazowek :x :x :x

duzo informacji, ostrzezen i bledow ,zadne nie jest zwiazane z Mozilla znaczy sie w tym okienku co sie pojawilo nie zostala uzyta nazwa przegladarki(bo w koncu zwiazane z nia to moze byc duzo :mrgreen: :mrgreen: )

a czy funkcje DAP masz wyłączoną :?:

Odinstalowanie całkowite Mozilli Firefox to nie jest taka łatwa sprawa… Zrób w ten sposób:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 492#411492

I dopiero teraz instalujesz, w zmienionej lokalizacji

odinstalowalem FF(rowniez tym sposobem )w taki sposob ze najpier uzylem programu odinstalowywujacego(your Uninstaler 2006) a pozniej reczne usunolem wszystko co ma nazwe firefox lub mozilla z komputera .

ciekawostka jest to ze musialem cos ominac i w tym siedzi pewnie moj problem -mam ciagle swoje ustawiania i ten sam wyglada FF -jakies rady ??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 492#411492

Zrób tak jak jest tu nic nie zmieniaj !!