Bear Share

Dlaczego ten program nie chce mi sie połączyć z sieca Gnutella ? Odinstalowałem go i zainstalowałem znów i Nic !!

Odblokowałeś program w firewallu :?

Za pierwszym razem trzeba poczekać dłużej :wink:

Nie mam Firewalla :mrgreen: Za pierwszym razem :mrgreen: , działał działał i nagle przestał działać :? Więc jak pisałem w pierwszym poście zainstalowałem znów i Nic to samo. Przed reinstalka Miśka czekałem i czekałem przez jakiś miesiąc i nie mogł się połączyć. :?

Złączono Posta : 06.04.2006 (Czw) 21:30

JUŻ JEST OK

przy shareazie mialem cos podobnego tylko ze nie laczyla sie z edonkey2000 po jakims czasie zaczol sie lączyc :smiley:

czasami sa lepsze dni, a czasami gorsze :stuck_out_tongue: Mi jednego dnia niedziala, a na nastepny dziala niewiem dlaqczego tak sie dzieje ale odinstalowywanie i instalowanie od poczatku nic niepomoze (niestety) :frowning:

Znów nie działa :shock: co jest grane ?? w dodatku program zachowuje sie jak by był włączany pierwszy raz, mam na myśli ekran konfiguracjii połączenia z internetem itp. To pierwsze kółko od lewej jest czerwone, a inne zielone. Pliki które zaczołem pobierac ostatnio znikneły :shock: a nie sciagla się nawet połowa :shock: a dzieje się tak po restarcie :roll:

ja mialem ten problem … a wynikal on z tego ze admin mojej sieci poblokowal p2p … a wiec inne programy chodza normalnie … ??

Nie wiem zaraz zobacze

Nie masz firewalla ? Może masz jakiś syf w kompie, zeskanuj spybot: search & destroy, Ad-aware, cwshredder. powinno jako tako pomóc

Ps. używałem go kiedyś ale wersja darmowa ma jakieś spyware itp. nie polecam. A ekran połączenia też miałem nie raz i nie kapuje sam czemu. Najgorzej jak Ci wyczyści pobierane pliki, przykładowo ściągnełeś około 700 mega a tu * i pliku nie ma…

też to mam, np. wyłącze PC i gdy uruchamiam ponownie pliku nie ma ;/

albo mam też taki problem że ściągam ściągam jest np. 150mb a po ponownym uruchomieniu PC jest tak samo ale po 5 minutach jest 140mb :expressionless: i od nowa sie pobiera (od staniu 140mb)

:-x mi też udzielcie pomocy.

Inne programy p2p działają, ale też nie wszystkie DC++ działa, a Emule działał i po restarcie PC ma na oczach jakąś opaskę i też nie działa.

Blach_rat mam podobnie :roll: Wkurza juz Mnie to :x