Jak zmienić IP

1.Mam Neostradę 122 i dynamiczny IP (wiem co to jest), system operacyjny to Windows XP Pro. Chciałbym mieć IP mówiący przeciętnej osobie mnie sprawdzającej, że jestem z innego państwa niż Polska. O to mi właśnie chodzi. Pewien czas temu testowałem różne programy ukrywające i zmieniające mój IP. Efekt był taki, że po wejściu na strony sprawdzające mój IP, był wyświetlany tak, jak mi nadała TP a nie tak jak pokazywał program do zmiany IP. Już nie pamiętam nazw tych programów. Chcę żeby to jednak naprawdę działało.

2.Poza tym słyszałem coś o czymś takim jak zmiany Serwera proxy i zmiany w czymś takim jak DNS. Czy to w moim przypadku coś da ? W tym drugim punkcie nie chodzi tak bardzo o zagranicze IP. Jeżeli by się dało wybrać jakieś konkretne IP z tego co daje TP lub tylko zmienić istniejące to też może być. Sam jeszcze tego nie sprawdzałem bo nie czytałem nic na ten temat (jeżeli chodzi o neostradę) i nie wiem jakie dane wpisać itp

Nie jestem specjalistą z dziedziny informatyki więc proszę o odpowiedzi łatwe do zrozumienia. Jednak nie mam ochoty błądzić po stronach z wiadomościami podstawowymi nie związanymi z tematem.

Jeżeli ktoś wie coś na ten temat byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. :slight_smile:

takie programy to zwalniają neta z 50%

Program np. HideIP

HideIP nic nie daje. Łącze się ze stroną do sprawdzania IP i widzę IP nadane przez TP.

A czy spróbowałeś już może Steganos Internet Anonym? Jest to dość mocny program jeśli chodzi

o “ukrywanie” adresu IP, jednak jego dość znaczącą wadą jest fakt, iż bardzo zwalnia łącze,

a przy Twojej Neo 128 może to nie przejść… :shock:

Pomimo to sugruję odwiedzić tę stronkę i pobrać z niej program Steganos:

:arrow: http://www.steganos.com/

:arrow: http://www.zdnet.de/downloads/prg/l/4/de0DL4-wc.html

Pozdrawiam :wink:

A czym sie łaczysz HideIP dziaął tylko w IE

Steganos Internet Anonym-we wszystkim nowa wersja chyba nawed w komunikatorach ale nie jestem pewien

Mortus Mori jeśli potrzebne Ci to żeby zapisac się ‘‘gdzieś’’ to szybko to zostaje wykryte więc nie radze.

Nie był bym tego taki pewien.

Na czatach chodzi ok

Sprawdzam właśnie Steganos Internet Anonym 2006. To naprawdę działa! Ma pewną listę programów z którymi współpracuje. Może chyba kasować natychmiastowo po naciśnięciu pewnego przycisku pliki które wcześniej określimy jako “do skasowania” itp. Jeszcze nie znam tego programu w pełni.

Wadą jest to że nie współpracuje ze wszystkimi aplikacjami łączącymi się z internetem Chyba? Kiedy włączyłem Tlena to nie był wyświetlony jako obsługiwany. Bardzo żałuję. Ale cóż ideałów ponoć nie ma.

Grzesiek1 serfuje po sieci za pomocą Mozilli Firefoxa.

I dla wszystkich podejrzliwych NIE MAM OCHOTY NA ROBIENIE CZEGOS NIEZGODNEGO Z PRAWEM poprostu mam ochotę na anonimowe kożystanie z programów tak aby moi znajomi nie wiedzieli że to ja (tylko ja z nich mam nostradę) ale puki co np. taki Tlen i tak nie jest przez ten program obsługiwany.

Złączono Posta : 13.04.2006 (Czw) 1:04

Po pewnym okresie zabawy w moich przeglądarkach kodowanie znaków zwariowało. Przestawiło się na inne i polskie charakterystyczne znaki nie są do rozpoznania. Po zmianie na właściwe ponownie się samo zmienia. Jeżeli chodzi o Tlena to możliwe, że to działa - a przynajmniej w zakładce Portal jest moje IP zmienione i jest tak samo problem z kodowaniem znaków.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pomoc.

Złączono Posta : 13.04.2006 (Czw) 1:04

Po pewnym okresie zabawy w moich przeglądarkach kodowanie znaków zwariowało. Przestawiło się na inne i polskie charakterystyczne znaki nie są do rozpoznania. Po zmianie na właściwe ponownie się samo zmienia. Jeżeli chodzi o Tlena to możliwe, że to działa - a przynajmniej w zakładce Portal jest moje IP zmienione i jest tak samo problem z kodowaniem znaków.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pomoc.

Złączono Posta : 13.04.2006 (Czw) 1:05

Po pewnym okresie zabawy w moich przeglądarkach kodowanie znaków zwariowało. Przestawiło się na inne i polskie charakterystyczne znaki nie są do rozpoznania. Po zmianie na właściwe ponownie się samo zmienia. Jeżeli chodzi o Tlena to możliwe, że to działa - a przynajmniej w zakładce Portal jest moje IP zmienione i jest tak samo problem z kodowaniem znaków.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pomoc.

Złączono Posta : 13.04.2006 (Czw) 1:16

To powtórzenie to przez ten program coś tu nawala ???

To właśnie chodzi o to, że bodajże w zakładce w ustawieniach Steganos Internet Anonym

masz włączoną opcję zmiany adresu IP co minutę, ale da się to zmienić, przeciągnij po prostu pasek i wydłuż czas. :wink:

Mam nadzieję że nie muli on Twojego kompa i że poza tym to wszystko gra. 8)

To powtórzenie to przez ten program coś tu nawala ?

To je usuń

Witam!

Steganos jest najlepszy w tej dziedzine @nasty_boy ma świętą rację :wink: