Problem z zestawem 5.1..!

Mam problem z głośnikami 5.1. Otóż dźwięk wydobywa sie jedynie z dwóch głośników + subwoofera. W Panelu Sterowania wszystko przestawiłem…w oprogramowaniu od Creative też… Nie wiem już co sie stało… :(…Mam ten zestaw od 2 miesięcy i przedtem wszystko ładnie działało… Na 100% to nie jest wina techniczna; ponieważ u mojego brata chodzą wszystkie pięknie grają…

:-)…prosze o pomoc… :frowning: !!

W windowsie ustaw głośniki w trybie 5.1.

Panel sterowania->Dźwięki i ustawienia audia->Zaawansowane->5.1

Powinno pomóc.

PRINCE…to co napisałeś nie pomogło… może masz jakieś nowe stery do Creative 5.1 ??

zainstaluj te sterowniki http://www.kxproject.com powinno pomóc :wink:

w sterach wejdz do eax console w zaznacz opcje ‘‘cmss 3d’’ i wszystkie glosniki dzialaja

Dzięki stary już działają … Danke :slight_smile:

no problem

Przepraszam ze wyciągam temat!

Ale mam ten sam problem i nie bardzo rozumiem tekst:

Moze mi go ktos wyjasnic i przy okazji pomóc :frowning: bo juz nie wiem co robic.

Zainstalowałam te sterowniki które tutaj zostaly podane w panelu sterowania ustawilam odpowiednio i nie pomogło :frowning:

Aha jedno co udało mi sie znaleźć jeszcze to ze nie miałam zandego oprogramowania do moich creativów :frowning: a zauwazylam ze bylo o tym pisane.

ja mam podobny problem…tzn jest dźwięk w dwóch głośnikach i subf…

Głośniki Creative 5.1 p580 , dźwiękówka Creative Sound Blaster Audigy SE…

co robić? czy można dokładniej wyjaśnić?

Klikasz prawym przyciskiem myszy na suwak od głośności Creative , robisz EAX console , CMSS3D , i zaznaczasz enable CMSS3D i nastepnie Stereo surround.