Problem z PGG

Ostatnio zainstalowałem sobie Power GG (dla GG 6.0). Przy włączeniu okazało się, że wcale sie nie uruchamia :o Gdy na GG pisze np. (co są rozwijane opcje)

Gadu-Gadu i obok powinno pisać Power GG i nie pisze :frowning:

W procesach te PGG w ogóle nie jest włączone. Nie wiem co zrobić aby działało… Instalowałem też Power Project i dzieje się to samo :frowning:

Mam Windows XP i GG 6.0 i byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś mógłby mi pomóc. :papa2:

A czy swoje gg uruchamiasz z ikony PowerGG?

Pozdrawiam :okulary:

TAK

Może tak nie robisz:

  • Najpierw wyłącz “zwykłe” GG;

  • Następnie włącz “samo” PowerGG.

Musisz zrobić tak. W opcjach GG wyłącz automatyczne uruchamianie przy starcie, a w C:\Documents and Settings\Nazwa usera\Menu Start\Programy\Autostart musisz utworzyć skrót do Power GG. :smiley:

Po tym się wyloguj i zaloguj a Power GG będzie się uruchamiało automatycznie. A przed ręcznym uruchomieniem Power GG wyłączyłeś GG? Jak nie to w tym tkwi twój problem. :smiley:

Niestety nie pomogło nadal mam ten sam problem i włączam GG a później włączam PGG, ale robilem nawet odwrotnie i i tak to samo :?

A jaką wersję (Bulid) GG masz zainstalowaną??

Proponuję jeśli jest inaczej spróbować zainstalować Wersja 6.0 build 147 i Power Project 1.61 Wszystko znajdziesz http://wiadomosc.info/index.php?s=&mod=catalog&cid=1

Odinstaluj wszystko GG i Power i zainstaluj te wersje. :smiley:

Zainstalowałem, uruchomiłem Power Project 1.61 i pisze napis tak jakby sie uruchamiało ale jest to samo co wcześniej, już nie wiem co z tym zrobić :frowning:

A wersje GG miałem tę najnowszą :wink:

A poprawki z Windows update masz sciągnięte?

napewno uruchamiasz PGG po wyłączeniu całkowicie GG. (Prawoklik zakończ). :?

poprawki mam ściągnięte i wylączam ggi dopiero włączam ale próbowałem odwrotnie i nic z tego :frowning: Dobra chyba sie nie dowiem co z tym zrobić, moż przyda sie formacik ale tak w sumie to mi te PGG nie jest tak bardzo potrzebne ale dobrze by było mieć 8)

Słuchaj pobawiłem się trochę PGg i mi sie też się nie uruchamia po kliknięciu na ikonę która się tworzy po instalacji PGG. Musisz sobie stworzyć sktót gdzie element docelowy “C:\Program Files\Gadu-Gadu\PowerGG.exe” Rozpocznij w “C:\Program Files\Gadu-Gadu” i najlepiej wstaw to do autostartu. Po kliknięciu na ten skrót powinno zadziałać. :smiley:

przerzuc sie na tlena alebo spojrz na podpis moj

A co to ma do tematu??Formata to sobie sam rób. :evil:

Lazikar chyba za bardzo nie rozumiem :-x

Musze zrobić skrót i wstawić go do autostartu ??

:rainbowafro: sorki, ale nie mogłem się powstrzymać.

Tak, ale jak ci pisze Lazikar utwórz NOWY skrót i wpisz dane tak jak ci każe.

Tak. Dokładnie taki skrót jak napisałem wyzej. Wtedy bedzie się uruchamial automatycznie. Chyba że chcesz sam uruchamiać to zrób go na pulpicie. :smiley: