Prośba do grafików

Muszę zrobić logo na swoją stronkę i chciałbym takie małe ale fajne :-)… Znalazłem tutka:

http://www.webinside.pl/webdesign/tutoriale/155

i jednak on Mi nie wychodzi ;-( I mam prośbę : Gdyby ktoś miał chwilkę i mógłby zrobić to bardzo byłbym wdzięczny :slight_smile:

Napis w środku (tam gdzie w tutku PHP): Adam

Napis po bokach (tam gdzie w tutku webinside): homepage

Logo mogę umieścić o maksymalnym rozmiarze:

width: 560px

height: 208px

Najlepiej na tle o kolorze #99ccff

Najlpeij zróbcie dwa (bo nie wiem które Mi się sposoba i będzie pasowało bardziej do strony, a potem nie chcę znowu prosić :slight_smile: Jedno to takie jak jest w efekcie podane, natomiast drugie to takie jak na obrazku załączonym (wziolem z tutka je) tylko, ze tak obrocone jak w efekcie koncowym.

Fajnie by było gdybyście się trochę pośpieszyli bo to dosyć ważne :slight_smile: :stuck_out_tongue:

logo8.gif

W dziale na luzie myślę, że ten temat przejdzie :slight_smile:

:hahaha:

Jak klient mi tak mówi, to dostaje wtedy odpowiednią stawkę :stuck_out_tongue:

Napisałem, że było by fajnie ale nie koniecznie tak musi być ale za free :roll:

Podaj email to Ci wyśle w formacie PSD . Jeśli coś byśchciał zmienić to będzie łatwiej

Prosze tu w formacie JPG ( w jpg będzie lipnie ale na email to będzie LUX )

ib6z2y53jeye5lxrm.jpg

adam9870 ale nikt nie mówi o pieniądzach czy innych podarkach - poprostu użyłem pewnej ironii. Jak kogoś prosisz, o pomoc, to go nie ponaglaj :wink:

vvenomm Rozmiar jest za duży :stuck_out_tongue: :frowning:

I trochę jakość :roll:

rozmiar zmniejsze a jakość to mówie: DAJ EMAIL NA PW to wyśle w BMP albo PSD

Ten plik co wysłałeś to photoshop nie może go otworzyć :roll:

Ale napisałeś, że bez tła to pewnie lipa :frowning:

A więc mógłby Mi ktoś zrobić o odpowiednich rozmiarach o takim tle jakim chcę ??

no to nie wiem czemu nie chce sie oglądać zaraz jeszcze raz wyśle

demo5ql.jpg

Gdybyś chciał jeszcze jakieś profesjonalne logo - wal do mnie! :spoko:

:hahaha:

demo25zo.jpg

Prosiłeś o dwa projekty - oto drugi. Sehr gut, co nie?

vvenomm Ten drugi też nie idzie. :roll:

Może zapisz do png i umieść na fotosiku to będę miał. A tło może ktoś na fourm zmieni :?

wu864g2o1uj91ajd.png

Tylko tyle sie da zrobić

Złączono Posta : 20.04.2006 (Czw) 22:20

niema co … troche nie czytelne

vvenomm O to Mi chodziło :slight_smile: tylko gdyby ktoś poprawił jakoś i będie super :smiley:

I czemu je troszkę przyciołeś (góra, dół) :? :frowning: To tż pzrydało by się poprawić…

podczas przekręcania się przycięła !!

Złączono Posta : 20.04.2006 (Czw) 22:24

i to nie wina jakości tylko tła … weś spróbuj zmienić tło na białe … to zobaczysz … lepiej wygląda !!

Tylko, że ja w photoshopie nawet tła nie umiem zmienić :frowning:

A poza tym ja potrzebuję loga na stronę która jest o tym kolorze więc inny kolor odpada :frowning:

A robiłeś to na tym tle co podałem czy robiłeś na jakimś innym i potem zmieniłeś ?? Jak to drugie to może sprubój tym pierwszym :slight_smile:

to zrob te logo co Ci dał vvenomm zapisz jako GIF albo PNG jako przezroczyste tło i bedzie si majonez :wink:

AZPR Zrobiłbym tak tylko, że nie umiem.

vvenomm Mógłbyś zrobić jeszcze raz tak aby się nie przycieło ?? I jakbyś mógł to od razu przezroczste tło :slight_smile:

jak trzeba to sie zrobi !!