Wielki problem z Windows XP i odtwarzaczem MP4

Siema! Mam wielki i drogi problem z komputerem, albo z odtwarzaczem MP4, otóż Windows XP (Home) w ogóle nie wykrywa odtwarzacza. Natomiast na wyświetlaczu MP4, zaraz po po podłączeniu do PC-a ukazuje się ikona połączenia z komputerem. Niestety niczego nie mogę na nie przesłać i odwrotnie. Błagam o pomoc! Jeszcze jedno. Jestem początkujący, więc w razie konieczności proszę o dokładne instrukcje

Info o MP4:

firma: lark

model: 707CF+ (USB)

Sterowniki pod USB w PC masz poprawnie zainstalowane.

Jak nie to zrób to jak najprędzej. Sterowniki znajdziesz na płycie dołączanej do komputera.

to na pewno wina sterów.Zainstaluj je i powinno wszystko być dobrze! :wink:

ale są zainstalowane poprawnie! mam podłączone inne urządzenia pod USB i wszystko gra

Złączono Posta : 21.04.2006 (Pią) 22:27

jeszcze jedno. sprawdzałem na 2 kompach (na każdym Win XP Home, ale w końcu jak mi powiedzieli przez telefon z serwisu, odtwarzacz jest przystosowany do XP)a nadal to samo. No i oczywiście złącze USB jakoś inaczej (niezgrabnie) wygląda. Takie inne niż wszystkie. Sterowniki do niego też zainstalowałem, ale i tak są dla tylko Win98 więc nie ma różnicy :slight_smile: chyba… :shock: . Ale mniejsza o to.

Złączono Posta : 21.04.2006 (Pią) 22:28

złącze USB z kabla :):):):slight_smile:

Jak to ma niby działac?? Jak nie ma sterowników pod XP to nic nie poradzisz

Co to za płyta główna?

Korzystasz z innych urządzeń podłaczonych pod USB??

Jak stery są inne niż pod XP/2000 to na XP tego nie zainstalujesz :wink:

Problem rozwiązany! Wystarczyło skonfigurowac BIOS-a i wymienić MP4. Ni i sprawa załatwiona! Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc. :slight_smile: