Problem z dziwiękiem

Mam taki problemik dzisiaj rano włączyłem komputer i nie słyszałem muzyczki która gra jak sie windows wgrywa nie przejołem sie tym ale gdy próbowałem uruchomić winampa to wyskoczyło mi takie okienko

Bad DirectSound driver. Please instal proper drives or select another device in configuration Error code: 88780078

I jest tylko ok

Instaslowałem już 2 razy sterowniki z płyty dołączonej do płyty głównej

Moja płyta to: ASROCK K7S8X AGP 8X

Prosze o pomoc :frowning:

Także gry mi sie zawieszają bez dzwięku po 30 sekundach filmy chcą jakiś kodeków. :frowning:

Co sie dzieje to nie jest wirus bo skanowałem komputer anywirusem

:cry: :cry:

I strona producenta płyty głównej nie działa na pudełdu jest strona http://www.asrock.com

Sebastian20

Dobry wieczór :slight_smile: …Adidadi, umieściłem wszystkie Twoje informacje w jednym poście, bo się pojawił 2 razy prawie identyczny post :smiley: …a co do strony tego producenta, strona ta działa Adidadi. Pozdrawiam

Dzięki ale ta strona wczesniej nie działała :?

ja tez potwierdzam ze nie działała strona wcześniej :lol:

Ale jak nie było dzwięku tak nie ma :frowning:

Juz mam dzwięk :slight_smile: Przyczyna tego problemu było po mijej stronie w Narzędziach komfiguracji systemu wyłączyłem usługe Windows audio

](*,) Temat uwazam za zamknięty.

----------------- Update-----------------------

Witam od tamtego czasu mineło wiele czasu ale przekonałem sie że wiele userów umie używać wyszukiwarki i czytało ten teamt a potem na gg zadawali mi pytania :slight_smile: Wielu pomogłem choć nie wszystkim.

Aby już nie było takich sytuacji, powiem co zrobiłem aby włączyć dźwiek

-W uruchom wpisujemy msconfig

-Wybieramy zakładke Usługi

-Za znaczamy usługe Windows Audio jesli jest wyłączona