Dyskoteka szkolna

wiem ze to troche glupie, i samemu wstyd mi o to pytac ale mam nadzieje ze mi pomozecie …

wybrana mnie zebym byl ‘dj’ na dyskotece :E

troche nie wiem jak sie za to zabrac tzn sprzet mam dostac od szkoly ale jak rozkrecic impreze zeby nie wyjsc na buraka ? zeby zrobic fajna zabawe…

jest to dyskoteka na pozegnanie 3 klas gim …

prosze o pomoc w tej sprawie :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Najlepiej przydałaby się jakaś taneczna muzyka.

Możesz puścić house lub trance techno.

Chociaż nauczyciele mogą być przeciwni. :stuck_out_tongue:

Dobrze jest też wymyśleć jakieś konkursy.

hmmm… nauczyciela nie maja nic do gadanai w kwesti muzyki

konkursy ? hmmm eee ? tio raczej odpada …

a czym mozna zrobic jakies fajne efekty echa/podglosy do muzyki zeby jakas bajera byla ?

muzyka to ja mam techno/trance/clubbing i kumple maja zalatwic jakies wolne kawalki

Jeżeli się na tym nie znasz, to zrezygnuj z tego. Tylko popsujesz zabawę innym.

to kto inny bedzie puszczal z kompa hip hop i bedzie lepiej ?

Sam się zgłaszałeś do “pracy” dj’a ?

Jeżeli nie ,to zrezygnuj. :wink:

Nie wiem ,czy ktoś się będzie przy tym dobrze bawił…

no ale co mam powiuedziec jak 30 osob z klasy i nie z klasy chodzi do mnie i mowi

‘pyra ty tam sluchasz techniawy i muzy z klobow to bedziesz dobrze puszczal’ to w koncu powiedzialem ze moge jak chca

ale glownie to zawsze bylo tak ze stal komp gdzies z boku hali, ktos go przynosil i leciala muza (glownie zazyczaj byla hiphop gdzie kazdy narzekal) i tylo, tez bym chcial sprobowac, ale co mam tak jak to bylo wczesniej ulozyc playliste na 3 h i siedziec niech leci ? :E bo takie dyskoteki mamy od 3 lat i dla mnie to bez sensu …

zreszta nie mam jakies pro sprzetu tylko 4 glosniki + wzmacniacz + swoj komp

Zapuść muzyczkę disco polo, tylko nie od razu bo wyśmieją :stuck_out_tongue:

Rozgrzej sakąś nową muzyczką i będzie fajnie. Muza to najlepiej z Winampa z przejściem 2 sekundy jeśli się na miksowaniu nie znasz (też będzie dobrze)

Ja jestem cały czas dj na dyskotekach szkolnych :lol: tzn. przyznaczyli mnie do sprzętu na cały rok :lol:

Mam do dyspozycji wzmacniacz+dwa głośniki a i troche kabli :mrgreen:

Biore płyty robie liste kłade i kto chce to przychodzi i zaznacza co chce przy czym jest najwięcej zaznaczeć to to poszczam i jakoś ludzie się bawią :lol:

PS sprzęt jest sprzed 10 lat :hahaha: a jednak da się coś na nim puścić :mrgreen:

Omijaj

*Metal

* Punk

* Hip-Hop

czyli wszelakiego typu wyznaczniki subkultur

Wbrew pozorom ludzie najlepiej bawia sie przy rytmicznym

*disco polo

oraz muzyce

*techno

żeby być dj trzeba mieć wyczucie, tak to już bywa ze jeden potrafi a drugi nie :slight_smile:

PS. Wolne musza tz być bo ludzie się lubią poprzytulać, ale to juz po zmroku :slight_smile:

BTW. Mówi ci to prezenter radiowy.

Powodzenia kolego :slight_smile:

Na poczatek jakies dobre techno np. Dj Tiesto lub C-bool, a p u zniej

no i kilka wolnych kawalkow 8)

Ja tam całe gimnazjum w ym siedziałem (dj w gim przez 3 lata :smiley: ) więc specjlalista od tego można powiedzieć ;p A jednak tak nie jest. Dyskoteki prowadziliśmy z kompa. Program który użwalismy to był 30 dniowy Trial Virtual DJ z jakimiś pluginami (na tym zakończenie roku 3 klas). Wyszło bardzo dobrze. Przedwszystkim zapuszczaj szybkie taneczne utowry. Wolne tak… ale później i w mniejszej ilości. Efekty tylko w szybkich umerach. Rap… eh… jakoś wiem że zabawa z rapem w gimanazjum nie wypali. Gimnazjaliści luią słuchać rapu, ale bawić się na imprezach HH raczej nie. Jesli już to Sean Poul. :mrgreen:

Tak wogóle jak masz muze to impreza będzie spoko.

PS. Nie dawaj spijać %% za głośnikiem. Bo mnie przez to prawie wywali pod koniec 2 klasy ;). Teraz już LO i imprez nie prowadye - wole si bawić :wink:

Ja tez jestem DJ na dyskotekach zawsze biore swój dysk z jakas dobra muzyka z tego co wiem, to ludzie lubie sie bvawic przy techno i przy jakims fajnym Discopolo i dance, przy tym mozna sie wyszalec, a co do mixów to jeśli muza bedzie spoko to zadne mixy nie są potrzebne. I zgadzam się z McDracullo nie eksperymentuj z Hip-hopem bo lipa z tego bedzie :slight_smile:

I pamietaj zeby piosenka leciała jedna po drugiej, a nie z przestojami, w mojej szkole jest tak ze wszyscy sie abwia nie ma osoby “podpierającej scianę” więc po 6,7 kawałkach balowania wszystcy juz sa zmeczeni i wtedy puszczam wolna piosenke i znowu szybkie i tak sie wszyscy bawia i nie narzekaja :slight_smile:

I w takim przypadku będziesz musiał uiścić opłate tzw.tantiem , aż 3 wytwórnią płytowym , żeby zorganizować taką impreze i nie płacić tantiemu , impreza musi być zamknięta , sprzęt odtwarzający musi być własnoscią choćby jednego balowicza a i nagrania wykorzystywane podczas imprezy muszą być z prywatnej płytoteki uczniów , szkoła z takiej imprezy nie może mieć żadnych korzyści finansowych, w przeciwnym wypadku w razie kontroli Ty jak i dyrektor szkoły możecie trafić przed oblicza nieobliczalnego sądu.

opss u nas zbierali po 50 gr :lol:

akurat wg. mnie i moich znajomych to jest najlepsza muzyka do zabawy :stuck_out_tongue:

o takim szajsie nawet nie mów :x

Ja jestem za rockiem!

DObra ciiiii bo niepotrzebne OT’y piszecie :smiley:

Jak dla mnie to podoba się muza trance+dance+techno+(nieco)Disco Polo

i to najlepszy sposób !!

Pyra a jaki masz dostać sprzęt od szkoły :?: Konsolę, mixer …zwykły “gramofon” czy będziesz puszczał muzę z kompa ??

W konsoli załatw sobie vinyle i błyskawiczny kurs jej obsługi :mrgreen:

Jeśli chodzi i kompa to jakieś programy do mixowania np. Mix Vibes - polecam Pro 5.1 - zrobisz tam naprawdę fajne przejścia.

A co do muzy to już wszystko powiedziano… :slight_smile:

OT, kłótnie, płacze i inne bzdurniki - kosz

Co do wykonawców : możesz zacząć silnym brzmieniem : np. Bassem Benassiego : Castaway, ESD, Make me feel, potem możesz puścić coś poslkiego Kalwi & Remi, Base Attack - Technorocker (rob mayth rmx).

Stopniowo twórz klimat - tiesto, van dyk - trance - adaigo for strings, forever today itp.

Z “wolnych” - Only Love - Groove Coverage

  • Girls Aboud - I stand by you

Verba - Mogliśmy :mrgreen:

… :mrgreen: