The Bat i ponowne pobieranie poczty na jednym z kont o2.pl

Witam,

dziś przytrafił mi się problem, którego nie miałem nigdy, czyli przez niecałe 2 lata czasu korzystania z tego programu.

Mianowicie, na jednym z kont, które mam na o2.pl zaczęła mi się pobierać ponownie cała poczta. Na równoległym, tak samo skonfigurowanym tak sie nie dzieje. Najpierw usuwałem zadanie, bo było to mnóstwo wiadomości. Później, dla spokoju dałem mu je pobrać.

Niestety, po ponownym uruchomieniu programu dzieje się to samo.

Co dziwne, w konfiguracji programu nie zmieniałem nic.

Wiem, że jakiś czas temu ten sam problem miał znajomy i nic nie zdziałał, rezygnując z programu.

Przed napisaniem do helpdesk o2 pytam więc tu. Może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał.

Zakładam, że dla pewności sprawdziłeś ustawienia tego konta odnośnie usuwania pobranej poczty z serwera :wink:

Jeśli ustawienia te są OK to szczerze mówiąc, stawiam na problem z o2 a nie z BAT!

Z moich doświadczeń wynika, że problem tem pojawia się właśnie na kontach założonych na o2.pl

Tak.

schowek013yv.th.jpg

Dokładnie; właśnie znajomy, o którym wspominałem miał także skrzynkę na o2.

Pozostaje mi nic innego, jak napisać i… czekać.

Dzięki :smiley:

Zaraz zaraz…

Na screenie, który podałeś masz zaznaczone aby ZOSTAWIAĆ na serwerze pobrane wiadomości.

Powinna być zaznaczona opcja “Usuwaj z serwera pobrane wiadomości”

Tak. Zawsze tak miałem zaznaczone i mam to na wszystkich kontach pocztowych, które używam. Jest mi to potrzebne. Wchodzę na pocztę z innego miejsca, i czasem potrzebuję mieć dostęp do archiwalnych maili.

Nigdy przy tym ustawieniu nie miałem żadnych problemów, a z serwera jednak nie chcę wiadomości usuwać. :smiley:

Napiszę do nich. :slight_smile: