Jaka nagrywarka dvd?

Witam chciałbym ,żeby mi ktoś doradził jaką nagrywarke dvd kupic 8) żeby była nie za droga i działała jakiś czas :slight_smile: teraz tyle złomu wychodzi ,że nie chce ryzykowac kupieniem szmelcu :slight_smile: Tylko nie proponujcie mi nagrywarki LG :? Bo to jest straszny chłam :? Mam Lg drd 8120B ! nie poecam

Każdy zaproponuje coś innego wiele osób poleci LG - jednak zdarza się kilka wadliwych sztuk i może być problem jeśli na taką trafisz.

Ja mam BenQ DW 1650, bardzo dobrze czyta płyty z nagrywaniem nie ma problemu i jest wmiare cicha. Jeśli chcesz naprawde niezawodną nagrywarke to pozostaje zakup Plextora :smiley:

Ja posiadam w laptopie nagrywarkę

MATSHITA DVD-RAM UJ-841S

i jestem bardzo zadowolony.

Firma solidna (Japońce robią przecież najlepszy sprzęt)

Nagrywarka pracuje bardzo cichutko, nagrywa z max predkością 24x (płyty CD) (jak na DVD to standard) no i co jeszcze mogę powiedzieć

Na ok. 200 wypalonych płyt CD i DVD nie zepsuła jeszcze ani jednej (LG w podobnym okresie psuje mi 1/30)

tylko nie kupuj lite-on’a!! wielkie /cenzura/ na które 2 lata temu sie nabrałem :frowning:

Zdecyodwanie Benq 1655- ma ls, jest cichy, czyta wszystko jak leci, bardzo dobrze nagrywa… Naprawdę polecam, bo mam ją juz pare miechów i jest naprawdę dobre :slight_smile: Aktualnie jest to najlepsza nagrywka na rynku z ls :wink:

może kiedyś, myślę, że teraz Korea ich przegoniła. A co do nagrywarki ja polecałbym LG-jeśli źle trafisz to jakby się nie nazywała będziesz miał problemy…

Ja mam LG i baaaardzo polecam kupowałem nagrywarki cd tey firmy i nigdy nie miałem z tą firmą problemów. No ale jeśli np. ty kupujesz na jakimś bazarze albo w np. tesco to co sie dziwić…