Jabarillasdilla, strasznie wkręca

Witam.

Jeśli to usłyszycie już nie będziecie chcieli tego wyłączyć !

Tak jest w moim przypadku i każdego kto tego słuchał.

Tego nie da się po prostu wyłączyć !

Zapraszam tutaj i poczekajcie, aż się załaduje to co się ma załadować a nie wyłączycie już tej strony nigdy :slight_smile:

Do tego niżej pare mixów :smiley:

:arrow: Jatsutsappari titkarilallan titkaritillan

śmiej się, słucham tego już od pół godziny i zastanawiam się czy to nie zawiera jakiegośprzekazu pod progowego, bo rewelacyjnie na mnie działa, strasznie poprawia humor :slight_smile:

jupa jupa zielono i ta nuta :mrgreen: :mrgreen: niszczy mój umysł ale dobra jest :mrgreen:

Powinno być w dowcipach 8)

BTW co to anime i manga robią ludzim z muzgów. A potem się dziwić że małolaty mają sieczkę w głowie. :stuck_out_tongue:

niczym mandaryna … śpiewa niezrozumiale ale każdy słucha … :slight_smile:

:lol:

Fajne.

Ale słyszałem kiedyś.

Nawet przez 2 i pół godziny. :stuck_out_tongue:

:expressionless:

to jest choreeee slucham to juz pol godziny :frowning: :frowning: :frowning: jak moj stary wszedl do mojego pokoju i zobaczyl i uslyszal to co slucham to od razu wyszedl (slowa z siebie nie wydusil ):D:D:D:D

Zgadzam się z Fordem :wink:

Niech ktoś przyjdzie i mi to wyłączy.

Sam nie dam rady :shock:

Psychonuta :mrgreen:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! !!

Hehe, wezme to dzis do szkoly w radiowęźle puścimy, ciekawe jakie będą reakcje :smiley:

Stare ale jare haha :smiley:

No takie troche monotonne,ale mnie to bie rusza,wyłączyłem to beż żalu :roll:

nic specjalnego…

Niezła rzecz :smiley:

Faktycznie wkręcająca.

No mi się tez podba takie fajne i w ucho wpada hehe.

Eeeeeeee nie mogę tego słuchać dłużej niż parę minut bo zaczyna mnie boleć głowa i robi mi się niedobrze !!

:? :boje: :scrambleup: :expressionless: o_O

To napewno zawiera jakiś przekaz podprogowy albo synchronizacja fal mózgowych czy coś… Test hipnozy ???

Brrrrrrrrrr…

Więc nie ma innej możliwości iż to musieli stworzyć i wpuścić do neta dwaj bracia bliźniacy :mrgreen: