Nowa licencja korzystania z GG

Gadu Gadu opublikował nowe zasady licencji

http://www.gadu-gadu.pl/program-regulamin.html

Myślę, że ten punkt warty jest przeczytania, gdyż nie dotyczy on tylko osób korzystających z komunikatora GG ale także wszystkich korzystających z sieci GG w przy pomocy konkurencyjnych komunikatorów

Czekam z niecierpliwością aż panowie od GG wydadzą wersję tego programu działającą pod Linuksem :wink:

Nie iwem, czy dobrze zrozumiałem, , że to oznacza, że nie będę mógł korzystać ze swojego numeru gg w komunikatorze AQQ??

Jeżli tak to oni chcą chyba stracić użytkowników…

marq1988 , ale taki zapis w licencji użytkowania GG był chyba od zawsze.

tak??

Nie wiem, nigdy nie czytałem :smiley:

areh fajnie wiedziec :lol:

Lepiej późno niz wcale :stuck_out_tongue:

Nie przypominam sobie, żeby takowy był… :-k

Może ktoś z userów posiada GG i sprawdziłby - ja ostatni raz z klienta GG korzystałem z 6 lat temu :stuck_out_tongue:

Czy to oznacza, że komunikując się ze mną (mam gajim i korzystam z sieci jabber) łamiecie nieświadomie regulamin ??

Zgadza się. Był od “zawsze” i od zawsze ludzie używaja alternatywnych komunikatorów takich jak Miranda, AQQ, Hapi, Jabber itd

Nie słyszałem by kiedykolwiek autorzy GG zrobili uzytek z tego punktu regulaminu

Czy to znaczy ze przez tlena nie bede mogl juz klikac z uzytkownikami gg? W jaki sposob “spece” gg moga to zablokowac??

PS. Choc i tak chyba przerzucam sie na Google Talk.

Może jak wyjdzie np.nowa wersja tlena to już nie będzie funkcji komunikacji z siecią GG :x

PS

Moim zdaniem są żałośni

Może i nie bedzie, ale zawsze znajdzie się ajkiś plugin :slight_smile:

Też tak myśle !!

A ja powiem jednym słowem

GŁUPOTA

Czy ktoś wie jakim sposoem sprawdza korzystanie z innego komunikatora, i jak mnie powstrzymaja od tego zebym niekorzystal juz z tlena? Skasuja mi numer?

Tak samo usuwanie konta jest dziwnie sformułowane jednym slowem nie wolno nie korzystać z gg :wink: :wink:

Ostatnio myślałem, że fajna byłaby taka stronka, na której każdy mógłby umieścić swój numer GG, a obok login z tlena, lub innych komunikatorów.

Z pośród 80 kontaktów na liście mam tylko 6 osób z tlena :/. Byłoby to przydatne, bo czasami nie wiemy że ktoś z naszych znajomych korzysta z tlena.

Ja troszkę pamiętam, że jakiś rok temu gdy były bety GG 7 to producent GG zapowiadał, że po wydaniu oficjalnej wersji nie będzie można z konta GG korzystać przy pomocy innych programów takich jak np. Tlen. :? Ja korzystałem z pół roku z GG a potem już z Tlena a w nim mam konto GG. Już tak mam rok i nie zamierzam tego zmieniać :slight_smile:

I jestem tego samego zdania co DonKosiorrro

i myślę, że i tak osoby korzystające z GG przy pomocy innych komunikatorów nie zmienią komunikatora :roll:

Według mnie ,firma Gadu-Gadu Sp. Z.O.O się zbłaźniła ostatecznie. :?

Chcą stracić użytkowników ,życzenie spełnione.

Istnieje przecież wiele komunikatorów innych ,nawet leszych sieci.

Bye ,bye monotony. 8)

Zrobili takie g…, a potem się dziwią, że ludzie korzystają z alternatywnych programów :? A najsmieszniejsze jest to, że im tego zabraniają :smiley: I kto tego będzie przestrzegał?

i chcieliby na siłę użytkowników zmusić do kozystania z programu GG, jeszcze żeby gg 7 było takie jak wersja tlena, czy spika, miała te wszytskie bajery, mozliwośc dodawania pluginów, to by była ina bajka, w takim razie migruję na stałe na messengera i tlena :roll:

Ciekawe czy jak w ciagu paru miesięcy stracili by połowę userów, czy by to coś ich nauczyło, bo teraz to pokazują tak, jakby byli jedyną firmą oferującą komunikator :x