Format i backup Windows'a

Na początku chcię się spytać jakim programem moge skopiować aktualny Windows XP Pro wraz z wszystkimi ustawieniami oraz programami które znajdują się na dysku C: . Pytam się bo chcę sformatować kompa. Odrazu prosilbym o dokladna instrukcje formatowania komputera z Windowsem XP Pro. I jakiś poradnik po którym mój komp bedzie optymalny co do osiągów i pozwala wycisnąć 100% z kompa. A mój sprzęt to AThlon 1000, 128 ram, GF 2 mx. No i moze wiecie jakie sa najlepsze sterowniki do tej karty graficznej, chodzi mi o direcxa oraz sterowniki NVIDIA Forceware.

Zmień tytuł na bardziej konkretny. W przeciwnym wypadku temat będzie musiał wylądować w śmietniku.

poczytaj w Sprawdzone porady:wink:

bartek_olsztyn zrób kopię partycji systemowej np. Norton Ghostem

System przyśpieszysz np. programem TuneUp Utilities 2006

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75693

A kolega Robinho to napisał ostatnio taki sobie temat:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580

A moze znacie jakis darmowy, albo taki za ktorego przez jakis czas nie musialcym placic : :stuck_out_tongue:

bartek_olsztyn a przeczytałeś ten topic co link dał squeet chyba nie … :roll:

Ale chodzi mi o program do kopi zapasowej Windowsa

bartek_olsztyn w PCWK numerze jubileuszowym na 20 lecie była pełna wersja : Acronis True Image 9.0 Personal - warto kupić numer archiwalny lub popytać w okolicy w kioskach może się uchował jakiś numer :wink: Cena gazetki to 20 zł i naprawdę warto - masz nieograniczony dostęp do świetnego i niezawodnego produktu :slight_smile:

BTW : program jest w wersji pl :):):slight_smile:

no kurcze, : :frowning: niestety bylem ostatnio w kiosku i juz nie ma bo chcialem kupic jakas gazete z programami :confused: no ale moze jest jakis do sciagniecia

PS: A z chcecia bym sobie kupil ta gazete!

Luknij TUTAJ

bartek_olsztyn kup numer archiwalny :slight_smile: i… poszukaj w mieście :mrgreen: wiem z doświadczenia że w kioskach na “odludziu” gazetki mogą się uchować :slight_smile:

ychh, przejechalem rowerem cale osiedle i nie ma sladu po PCWK :frowning: