Program do nagrywania dżwięku

A więc zacznę od tego iż potrzebuje nagrania 60 - 80 minut obrazującego dźwięki wojny. Miałbybyć to jeden kawałek w postaci mp3 : wybuchy ładunków, karabiny maszynowe, samoloty, zrzuty bomb, dźwięki moździeży, czołgów mogą być krzyczący rzołnierze i to wszystko oddane w taki sposób że zamykając oczy czujesz się rzeczywiście jak na wojnie…

Jeśli nikt mi nie pomoze znakleźć takowego nagrania bede je musiał oczywiście samemu zrobić :twisted:

I tu dopiero pytanie do was. Czy znacie jakiś program który umożliwi mi nagrywanie dźwięku bez użycia mikrofonu, bezpośrednio z programu albo gry ??

Miałoby to wyglądać tak że odpale ten program, włącze nagrywanie potem włącze Call Of Duty, Day Of Defeat albo inne takie cudo w trzybie spectator i będe nagrywał strzelające się między sobą boty i dodatkowe dźwięki otoczenia :lol:

Proszę zmienić tytuł na konkretny. Inaczej temat zostanie usunięty

Na pewno nie znajdziesz czegoś takiego w postaci jednej, tak dlugiej mp3.

Witaj - tak jak Sebastian… napisał, w całości takiego kawałka nie znajdziesz - musisz zrobić pętlę, powtarzając dobierane sekwencje dżwięków. Jeżeli chodzi o efekty - a chcesz by było profesjonalnie - skontaktuj się z dźwiękowcami z produkcji filmowej czy telewizyjnej, są biblioteki efektów, remasterowane do potrzeb postsynchronów. Wiem, że takie efekciarskie podkłady są np. w filmówce w Łodzi - zpf@filmschool.lodz.pl i biblioteka@filmschool.lodz.pl, możesz też skontaktować się Polskim Radiem czy TV - powinni użyczyć :slight_smile:

Powodzenia!

Poszukaj tych dźwięków w plikach dźwiękowych gry - może tam będą :slight_smile:

Do obrabiania dźwięku użyj np. Audacity (freeware)

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=52&id=662

lub Music Maker 11 silver (trial)

:arrow: http://20lat.pcworld.pl/nowynumer/dvd/magix.asp - pełna wersja w najnowszym PCWK :slight_smile:

Najlepiej to wziąć dzwięki z Call of Duty

Ja pi***ole :stuck_out_tongue: Ale chyba nie wiecie o co mi chodzi, oczywiste że są takie biblioteki dźwięków, nawet na necie, ale ja tu nie mam zamiaru składać tyle czasu jednego kawałka.

Chce nagrywać dźwięk bezpośrednio z programu i w tym mi mieliście pomóc.

Przyjme opcje składania tego samemu jeśli wynajdziecie z kolei program który na podstawie danych mu dźwięków i różnych parametrów wygeneruje losowo 60 minutową sekwencję.

Z góry dzięki :slight_smile:

Napisz meila do Muzeum Powstania Warszawskiego :mrgreen: mzoe ci podzuca jakis dzwiek… :lol: