Poszukuje programu do przerabiania muzyki

Siemka szukam programu do przerabiania muzyki lub tworzenia techno (możecie dac teżlinka do ściągnięcia flasha). :smiley:

Edit Tytułu Lazikar

Polecam eJay Techno 4. :spoko:

Fl studio - świetny doskonały program wiele sampli bardzo dobry mixer :spoko:

Music Maker 11 silver - prostszy program ale również posiada bardzo fajne bajery :spoko:

Jeśli chodzi o przerabianie to ja polecam Mix Vibesa Pro 5.1 - świetny program. Bardzo dobry cosfoader i inne efekty :slight_smile:

Za darmo masz dostęp do Virtual Dj 2 :slight_smile:

Muzykę techno możesz tworzyć np. programem eJay Techno 4. Słyszałem, że też dobrym programem do tworzenia muzyki w techno jest program Groove eJay. Czytałem, że ma wiele gotowych próbek (to chyba nazwya się sampli) :?

O jakiego flasha Ci chodzi :? Program Macromedia Flash 8 profesionall do tworzenia animacji Flash czy odtwarzacz takich animacji Flash Player ?? Na wszelki wypadek podaję linki do obydwu :slight_smile:

:arrow: Flash Professional 8.

:arrow: Flash Player 8.0.24.

Dzięki

traktor dj studio :wink:

FruityLoops

Częściowo się da jeśli zainstalujesz polski Internet Explorer okienka będziesz miał troszkę po polsku troszkę po angielsku - ale osobiście polecam siedzieć na jednej wersji językowej bo w czasie wychodzą różne krzaczki nawet przy pisaniu polskich znaków iteracyjnych mogą pojawić sie problemy, lub przy instalacji programu po polsku niektóre literki będziesz miał w formie kwadracików.

Złączono Posta : 24.12.2006 (Nie) 17:41

Proszę o skasowanie w/w posta pomyliły mi się okienka

fajny prosty program do przeróbki,zgrywania i edycji Audacity :slight_smile:

Następny archeolog :?

Ludzie patrzcie na daty postów/tematów