Jakie konto, w jakim banku?

Siema!

Mam pytanie, w jakim banku i jakie konto najlepiej mi otworzyć? (wiek-15lat), najlepiej żeby można było wszystko załatwić przez neta.

Pozdrawiam

Ps. Mój pierwszy post :smiley:

Jak dla ciebie(15 lat) to chyba zadne :stuck_out_tongue:

polecam inteligo tylko nie wiem czy ono nie jest od 16 lat

jak coś to służę radą

z tego co sie oretuje to konta bankowe mozna otwierac od 16 lat i to za posrednictwem rodzicow… ja polecam osobiscie lukas bank

nie zgadzam się… :mrgreen:

załóż sobie konto w mbanku ( dla niepełnoletnich izzybanku )

masz w prawdzie niskie oprocentowanie, ale wszystko załatwiasz przez neta :twisted: sama z tego korzystam i jestem zadowolona

podaj miasto z którego jesteś bo mbank opłaca się tylko jeśli masz koło siebie bank w którym wpłacisz forse za darmo

jezeli nie masz to polecam inteligo

Byc moze, w sumie to nie mam 15 lat wiec nie wiem,chociaz zawsze myslałem ze , konto mozna zakładac jesli ma sie skonczone 16 lat, ale coz widocznie sie myliłem :lol:

Ja już od 13 lat mialem 8) Dowiedz się w pko bp o konto “Graffiti”. Jest super. Tylko musisz isc z jakims rodzicem i mnostwo kartek podpisywac. A i jeszcze ktorys rodzic musi miec super konto zalozone w pko bp. To wszystko :mrgreen:

Może WBK konto <30. Mimo że zakładałem w wieku 19 lat to wiem że nieletni też mogą ale musisz przyjść z rodzicami. Wiem że konto możesz mieć za free do 30 raku zycia. Wszystko robisz przez neta. Konta darmowe więc nieoprocentowane.

Hehe.

Mam dopiero 14 lat a już 3 konta :stuck_out_tongue:

1 konto jest na nazwisko moich rodziców i trzymają tam moją grubszą kase od komuni :slight_smile:

2 i 3 konta są w pełni moje :slight_smile:

2 - intregrum maax

3 - mbank izzy

Ogólnie to 2 i 3 są w pełni za darmo i możesz je mieć od 13 lat

ja bym proponował mBank :slight_smile:

A ja polecam ci założenie konta w normalnym banku, nie takim wirtualnym jak mbank czy inteligo, a no dlaczego ?

Dla tego :

http://www.di.com.pl/news/13714,Koniec_ … nline.html

Ostatnio każdy poleca własnie kontainternetowe ze wzgledu za to ze są bezpłatne, albo tańsze niz prowadzenie konta normalnego w banku, ale niedługo i to sie zmieni, a bank internetowy cenami nie bedzie się róznił od innych banków :twisted:

Wiodać, brakuje im kasy

Jestem z kłodzka, i mam pod ręką pko bp i bgż, może inteligo, ono należy pod pko?

Ps. I jak to jest w inteligo, mam wypełnić Oświadczenie o wyrażeniu zgody na otwarcie i prowadzenie rachunku na rzecz małoletniego rodzic ma podpisać wysłać im i potem co, czekać aż oni cos odeślą, czy może wysłać z ww dokumentem Wniosek o otwarcie konta indywidualnego jeszcze??