Zakładanie hasła

Poszukuje programu na zakładanie hasła na aplikacje ? Czy jest takie coś

A jaki masz cel w tym aby zakładać hasła na aplikacje??

Chodzi o to że istnieje możliwość zablokowania w rejestrze dostępu do niektórych aplikacji ale musisz mieć konta użytkowników. :smiley:

mój brat za dużo gra w gry więć musze zrobićmu gre na hasło, bo zostanie maniakiem

Niektóre gry mają w sobie blokowanie hasłem. Niestety wydaje mi się,ze nie uda Ci sie zblokować gry w inny sposób :?

Już dziś chyba była o tym mowa, a program jest z rodzimego zbioru Dobrych Programów: 8)

Nazywa się Sekretnik. Tym progsem możesz zaszyfrować folder z grą i braciszek będzie z deka smutny :lol: (ale popieram i rozumiem)!

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=&id=597&g=

Logujesz się na jego konto na którym chcesz zablokować aplikację i uruchamiasz rejestr.

Otwierasz klucz

HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Windows/CurentVersion/Policies/

Zaznaczasz klucz Explorer. Z menu Edycja wybierz Nowy>>Wartość Dword nadajesz nowej wartości nazwę DisallowRun i wciśnij Enter.

Klikasz dwukrotnie na utworzoną wartość w polu Dane wartości wpisz 1 i kliknij ok.

W menu Edycja wybierz Nowy>> klucz i nadaj nazwe DisallowRun

Kliknij na nowo utworzony klucz i w menu edycja wybierz nowy>>Wartość ciągu Wartości nadaj nazwę 1. (jak chcesz zablokować więcej aplikacji powtarzaj tą czynność nadając kolejno nazwy 2,3,4 itd.)

Kliknij dwukrotnie na wartość którą stworzyłeś i wpisz nazwę pliku wykonywalnego aplikacji którą chcesz zablokować. :smiley:

Dzieki Waterproof i w ogóle .

Post ZAMKNIĘY

Chyba skończony temat :smiley:

zamykam