Problem Z Mistrzistwa Świata Fifa 2006

Witam. Mam problem z wyżej wspomnianą grą a mianowicie, na jakie ustawienia bym nie przełączył czy to na mniejszą rozdzielczość czy mniejsze detale to podczas meczu bardzo mi zacina gre i nie da się grać. Mam najnowsze stery do gf6600gt i płyty głównej MSI nforce2, mam semprona 2400XP i 1024 MB ramu i oczywiście directx 9.0c

w samym menu gry wszystko ładnie pięknie śmiga tylko podcas gry ja sędzia gwizdnie i zaczynam mecz tzn jak piłkarze zaczynają się ruszać to właśnie tak zacina ale gdy piłka wyleci na aut to wszystko ok i potem jak powruci na boisko to znowu to samo

Być może, że przyczyną tego zjawiska jest przeciążenie systemu (tj. masz uruchomione procesy, które znacznie spowalniają pracę komputera).

Przed uruchomieniem gry użyj kombinacji klawiszy: Ctrl+Alt+Delete i wejdź w zakładkę: Procesy.

Zobacz czy któryś z procesów znacząco korzysta z pamięci podręcznej.

Nie mam zbyt dużo uruchomionych procesów i nic mi nie obciąża procesora. W inne gry gram które mają większe wymagania i jest ok, tylko z tą fifą nową się tak dzieje

Gra orginalna?

Może w trakcie gry coś ściągasz co w dużym stopniu obciąża procesor.

Spróbuj oczyszczanie dysku lub defragmentacje być może pomoże… (miałem podobny problem z grą Painkiller też sie strasznie cięła… zrobiłem defragmentacje i pomogło) :wink:

Defragmentacja nic nie dała jak i przeinstalowanie gry też. Cały czas zacina

Złączono Posta : 26.05.2006 (Pią) 21:54

Hej czy ktoś mi pomoże??

nie :o wiem co to moze byc po prostu moze cos z plyta

Moj kuzyn tez mial taki sam problem tylko ze w fifie 2006. Podobno jest na to patch. Ze EA cos /cenzura/ na tej karcie.

Pozdro!

Już wszystko ok. Poprostu przeinstalowałem system

ej progmaniak a nie wiesz jak dokladnie nazywa sie ten patch bo mam ten sam problem z fifą jak byś mógł zapytać kuzyna jak on sie nazywa bym był wdzięczny

Mam identyczny problem wszystkie gry chodzą na full ale fifa nie chce i sie zacina :x

Nie wiem. On mieszka dosc daleko ode mnie i nie mam z nim kontaktu.

A może to sa kopie i gracie na obrazach Fify i może sie przycinac :smiley: