Program do robienia menu z programami do instalacji

1). Otóż poszukuję programu, który umożliwi mi stworzenie “menu” z listą programów (instalek), w którym po klimnięciu np. na nazwę programu rozpocznie się proces instalacji tegóż oto programu (chodzi o stworzenie menu na podobieństwo tych jakie są na cd/dvd przy prasie komputerowej).

2). Mam na HDD sporą ilość instalek w jednym folderze. Te instalki chcę właśnie “wkomponować” w takie menu - zamiast szukać po hdd instalek - uruchamiałbym takie menu wybierał dana pozycję a proces isntalcji zaczynałby się.

:slight_smile:

3). Czy takie coś jest możliwe i jaki ewentualnie potrzebuję program - z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

Musiałbyś się nauczyć jakiegoś języka programowania.

Bunio : głupoty gadasz

Myszak : są takie programy, ale to bardziej przypomina autostart na płycie cd/dvd czy innym usb. Jeżeli chcesz uruchamiać instalki z cd/dvd to ok ale jak z hdd to może być problem

ja takiecos zrobilem sobie we flashu :smiley:

ew. zrob listing progsow za pomoca dirlister i ustaw sobie zrodlo jako html, nastepnie w autorun.inf ustaw ten plik html ;}

banalne i glupie zarazem ale dziala;p

TaOs no może być z cd/dvd - skłaniałbym się ku DVD - nagram sobie te pliki na DVD zrobię to menu, a potem obraz tej płytki na HDD. Ktoś ma jakieś propozycje :mrgreen: :?: :wink:

Multi Install

kuz5 wielkie dzięki :!: :slight_smile: :!: :slight_smile:

Lub Quick Menu Builder - po polsku jest :slight_smile:

Fajny i po Polsku jednak nieco wydumany interfejs (albo mi się zdaje) i dość trudny do opanowania dla początkujących - są gdzieś jakieś “turtoriale” poradniki :?:

Quick Menu Builde

to zobacz ten w nim szybko się robi :wink: :wink:

pysiu dzięki :wink: :spoko: