Lepiej mieć kilka p2p różnych sieci czy jeden do kilku?

Tak jak w temacie. Zastanawiam się, czy zainstalować kilka programów do obsługi sieci: eDonkey, BitTorrent, Gnutella, ew. FastTrack, czy jeden do wszystkich ?? Jeśli jeden, to który ?? A zestaw ?? eMule, BitComet i BearShare Lite mogłby być ??

To zastanawiaj sie w tym dziale :slight_smile:

Obojętne…

Tak jak napisałem na SB:

chcesz mieć kombajn to instalujesz kombajn, chcesz mieć do każdej sieci osobny program to zainstaluj każdy do odpowiedniej sieci.

Często zdarza się, iż programy wypuszczone przez producentów są troszkę lepsze i szybsze. Lepiej ściągają z sieci niż cały kombajn. Niestety w przypadku np. FastTrack wiąże się to z zainfekowaniem komputera, gdyż kazaa posiada w sobie spyware i adware

W sumie co szkodzi zainstalować np. eMule i Bitcometa ?

Można im przypisać ten sam folder pobranych rzeczy i bedzie tak samo jak w kombajnie. ;]

A kombajnów i tak nie ma wiele - Sahreaza i co jeszcze :?:

Sam wolę korzystać z kilku - eMule, coś do torrentów, DC++ i Ares :wink:

Chyba zainstaluję kilka, ostatnio zakupiłem nowy dysk, to miejsca mi nie szkoda, ale ze względu na szybkość neta (64 kb/s) zawsze uruchamiam tylko jeden program. Czy zestaw eMule, BitComet i BearShare Lite będzie dobry ?? Ewentualnie zaproponujcie inny.

Tak :slight_smile: Ja mam eMule, eDonkey, BitComent, i BearShare do muzy.

Myszak zajrzyj tutaj . Jakie jest wasze zdane na temat sieci DirectConnect. Dużo jest plików ?? Z jakiej scieci najlepiej ściagać mp3 ??

coś nie tak z linkiem :wink:

zgredzio używam DC++ i jest w/g mnie najlepszy - głównie dlatego że na HuB’ach mojej sieci mam do 10 mb/s więc … :mrgreen: coż chcieć więcej :mrgreen:

mp3 z Aresa - ale jeszcze jest mało plików - sieć się rozwija - Misiek już długo nie pociągnie - poczytaj na vortalu :wink:

Żeby korzystać z dobrego huba, to trzeba udostępnić dużo plików, a z tym to u mnie kiepsko. A SoulSeek ??

Mi do gustu nie przypadł - ale zawsze możesz spróbować :wink:

ja polecam shareaze korzystalem z kilku ale strasznie neta muliło!!