Zmiana XP na Vista

Jakich używacie wizualizacji i jakie polecacie paczki do zmiany wyglądu XP-eka na Viste.

Wiem że ten temat był wielokrotnie poruszany ale pewnie przyda się w wyborze odpowiedniej paczki.

Sam mam dylemat co wybrać. Miałem Brico Pack Longhorn Inspirat 1.0, Brico Pack Vista Inspirat 1.1 a teraz mam Vista Icons Pack v2.1 Ultimate i zastanawiam się nad pozostałymi. Czy warto i co warto wybrać ?

Propozycje mile widziane :lol:

Ostrzeżenie

Proszę nie używać koloru czerwonego, jest on zarezerwowany dla notek administratorskich.

squeet

Nie instalujcie ludzie Vista Transformation Pack 4, o ile poprzednia wersja 3 nie rozwalała systemu, wersja programu oznaczona numerem 4 usuwa explorer.exe, dla tych co znają się na kompie skopiują sobie za pomocą wiersza poleceń explorer.exe , a dla wielu skończy się to po prostu reinstalacją systemu :frowning:

Na dodatek ta wersja oznaczona numerem 4 to najgorszy pack zmieniający xp na vistę pod każdym względem, skiny które imitują vistę instalujące sie z packiem są najtandetniejsze (gorszych nie widziałem skinów)

Problemy zdarzają się też z ikonkami systrayowymi i tymi normalnymi

Ekran bootowania nie dopracowany, instalator paczki zmienia wpisy bootowalne, dzięki czemu możemy już nie uruchomic naszego xpka, nawet w trybie awaryjnym, ekran logowania zawiera 3 bugi, jesli mamy więcej niż 2 konta na kompie, uniemozliwi tym samym zalogowanie się do systemu, mam nadzieję że nie zdecydujecie się na instalację tej wersji vtp

a nie ma nowszej wersji brico packs? przydalo by sie bo wg mnie jest najfajniejsza :slight_smile:

niestety nie, i nie wiem czy w ogóle wyjdzie nowsza wersja tego

aero , ja zainstalowałem VTP 4.0 i u mnie jest wszystko OK. Może Ty miałeś pecha lub ja niesamowite szczęście. :lol: Mnie nic nie popsuła ta paczuszka.

Przed tem używałem Brico Pack Vista Inspirat 1.1 i też się świetnie spisywała. :slight_smile:

Proszę dać spokój z OT-owaniem…

To albo sobie załóż temat z konkretnym problemem , albo poczytaj co Tu zostanie napisane. Nikt za Ciebie wyboru nie dokona. Poczytaj linka, który podał Myszak. Trochę własnej pracy i odrobinę dobrej woli :

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=57551

Posty jako OT - space

Grzebałem w necie i znalazłem jeszcze takie opisy http://www.akk.net.pl/modules.php?name= … ge&pid=107

Mam ochotę zainstalować Vista Transformation Pack 4.0 ale czy wszystko będzie po polsku ?

Nie chcę zaśmiecać systemu jeśli będzie po angielsku :frowning:

Będzie po polsku, paczka zmienia tylko style i niektóre pliki.

Potwierdzam kolege kubagavron a. Używam VTP4 i wszystko jest po polsku, nieczego nie zmienił oprócz wyglądu.

Ja polecam Ten artykuł. wszystko w nim opisane ( kazdy element z osobna ) calosc visty nie wszystkim musi pasowac…