Problem z plikami exe + LOG

witam, mam problem z plikami exe - klikam na jakis plik exe programu i slysze dziwny dzwiek, a program sie nie uruchamia, czasami wyskakuje komunikat bledu - z jednymi programami zdarza sie ze raz sie uruchamiaja a drugi raz nie… w czym jest blad, jestem zdesperowany, gdyz nie chce formatowac dysku… co mam zrobic. pomozcie! !!

Spróbuj narzędzia UnHookExec.inf lub exefix.reg, może nie pomóc ale spróbować można :slight_smile:

Nie masz przypadkiem syfu na kompie? Dla pewności wrzuć log z HijackThis

Spróbuj narzędzia UnHookExec.inf lub exefix.reg, może nie pomóc ale spróbować można

Nie masz przypadkiem syfu na kompie? Dla pewności wrzuć log z HijackThis

spoko - tylko HijackThis mi sie nie uruchamia i wyskakuje mi komunikat//hitjack napotkal na problem i zostaje zamkniety, przepraszamy za niedogodnosci, czy cos w tym stylu…

kurde blaszka co mam robic???

Pobierz wersje o rozszerzeniu .com => sciagnij stąd

tez nie trybi ten sam komunikat o bledzie

możesz dać screena z tym komunikatem - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46412

nic nie zrozumiesz bo siedze we francji i komunikat jest po francusku…

A SilentRuners mozesz uruchomić? Pobierz go z działu Bezpieczenstwo i Hijack i daj loga

Możesz wrzucić :wink:

spróbuj zmienić rozszerzenie danego folderu na com, panel sterowania-> Opcje folderów-> Widok-> pdznacz Ukryj rozszerzenia znanych typów plików, gdzie zmieniasz rozszerzenie na COM, w tym przypadku mogłą nastąpić uszkodzenie SET, aby sprawdzić wykonaj następująca czyność, start-> uruchom-> CMD

gdzie zawartość pliku SET, podaj na forum

nie moge tego SilentRuners zlokalizowac - daj linka…

Złączono Posta : 28.05.2006 (Nie) 23:57

nie trybi - kurde denerwujace jest to… - zadne pliki exe nie trybia - wirus odpada, bo mam nortona antywirusa oras adware professional…

wiec co jest grane??

@kubik czy zastosowałeś się do mojego wypowiedźi :?:

ta probowalem ale jakis kumunikat w uruchom mi wyskakuje - nic nie rowumiem…

Panel sterowania-> System-> Zaawansowane Zmiene środowiskowe w pozycji PATHEXT sprawdź czy znajduję się rozszerzenie EXE

uruchomilem jeszcze raz kompa i tym razem mialem szczescie… podaaje wam loga do analizy

Złączono Posta : 29.05.2006 (Pon) 0:14

tak rozszezenie exe tam jest

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku plik i foldery, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Skanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

Scan EWIDO po update :wink:

Uzupełniono tytuł oraz przeniesiono

do odpowiedniego działu

dobra, ale mozesz powiedziec cos wiecej o tych wpisach - czy sa tam jakis powazne zmiany - nie chce bowiem kasowac czegos, co moze spowodowac smierc systemu a w rezultacie format - nie moge pozwolic sobie na strate danych - z gory dzieki za pomoc

Masz to co napisałem usnąć, daj spokój - to syf, nie będę się rozwodził nad każdym wpisem, przeglądnij tematy, zobacz czy się pomyliłem, prędzej zgubiłem(przez pośpiech) :frowning:

jakie to skanery do wyboru?? - ta strona mi si enie otwiera