Czego nie można kupować!

Zamieszczajcie tutaj swoje “niewypały”, czyli podzespoły komputera, które zagrzały u was niewiele czasu. Proszę o umieszczanie zdjęć.

Początek z mojej strony:

zasilacz Codegen, niestety nie pamiętam jaka seria,numery, bo już go nie ma. Na całe szczęście nie zabrał nic ze sobą.

Zdjęcia nie posiadam, może i dobrze, przynajmniej go już nie pamiętam :stuck_out_tongue:

Zasilacze Megabajt - w swoim życiu z komputerów wyjołem już chyba z 7 trupów.

Cd-rom LG CRD-8521B

30050622168dv.jpg

Miałem kilka sztuk tego cd-romu(nowe) i pochodziły sobie max 6 miesiecy. Pózniej tacki sie nie wysuwały, nie czytały płyt itp. Wada fabryczna? Może.

Jedna sztuke zostawiłem sobie na pamiątke. To znaczy zbiera kurz na strychu :stuck_out_tongue:

l_05080123.jpg

Wewnętrzna nagrywarka DVD±RW 16x ND-3570 black

Szybko sie zurzywa

Hmm kilka płyt głównych min Soltek KT400A głównie zawsze złej jakości kondziołki wsadzali

10010270rm.th.jpg

sdg6ct.th.jpg

Ale wystarczyło je wymienić i pacjent działał

sfgs4om.th.jpg

Takto z zasilaczy To Rubikon 300W ,Codegen 300W jakiś No name z nalepka 235W, chociaż Rubikona uratowałem :slight_smile: i siedzi w szafie do dziś i czeka na swoj dzień :twisted: i jedna nagrywarka CD Lite On LTR-52246S silniczek wysiadł ,ale może się dokupi ale nie ma jakoś czasu :frowning: Do Lite On nic nie mam zresztą długo działał, a oni teraz kupili całą optykę BenQ :slight_smile: