Your IP is blacklisted

mam emule plus 1.2 i nie moge się połączyć z żadnym serwerem. pokazuje się czerwony napis your IP is blacklisted. nie wiem czemu tak jest. mam stałe łącze z kablówki, wszystko postawiane jak trzeba a nie chodzi. czasami na chwile się połączy z jakimś, ale na krótko i potem wywala. może mi ktoś pomóc rozwiązać problem?

Widać jesteś na czarnej liście.

Poczytaj tutaj:

http://www.emule-project.net/home/perl/ … show_topic

Myślei że problem jest to, iż ściągasz duuużo rzeczy ale nie seedujesz (inaczej ściągasz ale nikomu nie dajesz) :smiley:

Lub może np. używac jakiegoś lecherskiego moda.

Innej mozliwosci nie ma.

sęk w tym, ze ja dopiero wczoraj zainstalowałem emule plus i własnie nic jeszcze nie pobrałem i nie ma powodu żeby mój IP był na czarnej liście a ten link który jnjn mi podałeś nie wyjaśnił mi nic. piszcie jeśli sami mieliście taki problem jak ja i wiecie dokładnie co jest tego powodem

U mnie powodem było częste rozłączanie o podłączanie do serwera. Jeśli często wyłączasz i włączasz emule to może to być powodem. Najlepiej, żeby emule sie nie wyłączało zbyt często.

Przecież serwery nie ingerują w

to i nie mają mozliwości tego sprawdzać

eMule Plus jest najpopularniejszym modem działającym na sięci ed2k więc nie jest to rozwiązanie.

Jestes podłączony do kablówki zadzownoń do administracji sieći i zgłoś problem, mozesz jescze mieć syf na komputerze, zdarza się ze ingeruje on w działanie eMule. Wklej loga z HijackThis.

Informacje na temat HijackThis znajdziesz w dziale Bezpieczeństwo.

ale mam też dc++ i tu wszystko chodzi ok. i jeszcze jedna rzecz. nawet jak mnie już połączy z jakimś serwerem to te strzałki na dole wysyłane, poierane są szare i są tam same zera, również 0 oczekujących i pobierających. nie wiem czemu tak jest.

Po co robisz zamieszanie - niech kontynuuje temat :? :roll:

g1a2 spytaj się admina sieci odnośnie eMula i portów. Sprawdź jak działa eMule 0.47 :slight_smile:

Zablokowane porty eMule, wcale nie ograniczają działania programu. Skontaktuj się z administracją sieći. Masz stałe IP :?

no nadal czekam pilnie na pomoc w konfiguracji emule plus 1.2. ludzie pomóżcie, bo mnie coś trafi zaraz i wywale to emule

Gwarę z piaskownicy zachowaj dla siebie. Jeszcze raz użyjesz takiego słowa a zablokuje ci możliwość pisania.