Problem z transferem w NEO

witam. dzis jest 1 czerwiec – co powinno prowadzic do odnowy transferu w NEOSTRADZIE. od ostatniego tygodnia mialem szybkosc 3kb/s - gdyz przekroczylem dozwolony limit 7 GB. dlaczego dzisiaj dalej jestem ograniczony do 3kb/s ???

dzieki za odpowiedzi

pozdrawiam

Dzwoń na infolinie Neostrady i pytaj.

heheh no ja też mam do 15Gb i maiłem takiego muła do tego przez ten miesiąć a dziś jest 1czerwiec i nadal tak jest jeszcze nie wyzerowali no ale czekam.

Dzwoniłem na szanowną infolinię i twierdzą że jest awaria serwerów.

A kiedy ją usuną??

Mario_90 dzwoniłem i otrzymałem odpowiedź: “najprawdopodobniej do wieczora”

A ja zadzwoniłem drugi raz i stwierdziłem, że skoro dają mi 8 razy mniejszą prędkość, to ja za najbliższy abonatement płacę 8 zł brutto (już z górką) :wink:

Ps. bardzo miła pani telefonistka kazała sie nie denerwować i przeprosiła słodkim głosikiem za problemy, co mi póki co wystarcza :smiley:

A ja dzwonilem i mi jakis gosc powiedzial, ze to moze potrwac nawet do 10 jutro rano! !!

No i jak tam z waszymi prędkościami bo u mnie na razie kiepsko :frowning: :frowning: :frowning:

Ja doszedłem do wniosku, że przy najbliższej okazji zmieniam dostawcę usług internetowych. Po prostu już mnie “dobijają” te limity no i cena.

u mnie juz jest ok

u mnie również ok

Mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło przekroczyć limitu 15GB, nie siedzie całymi dnimi przed kompem, może dlatego :smiley: Ale TP sie w najbliższym czasie pewnie nie zmieni…

A co ja mam powiedzieć .Mam neo 256 i mam limit 7 gb, a na mięsiąc nie ściągam mniej niż 15(w porywach 25)