Podwóje napisy

Wiem ze taki temat już był, ale odp. niewiele mi pomogły:( Mam podwóje napisy pod filmem, te które wyszukałam i jakby “wgrane na stałe”. Jak mogę usnąć te drugie? Będęw wdzięczna za pomoc:) Używam AllPlayera.

:roll: pisałem już raz jak to wyłączyć !!

następnym razem użyj opcji szukaj na forum!!

jak załączysz film to w trayu pojawi się ikonka DivXa; wejdź w nią i w zakładce Subtitles wyłącz napisy: Subtitles OFF albo NO SUBTITLES; powyżej powinna być jeszcze ścieżka dostępu do napisów, którą skasuj!! :!:

Wiem, przepraszam, oczywiście odnalazłam ale prawde mówiąc nie mam pojęcia co to “tray” w AllPlayerze :oops:

Ikonki znajdujące się na pasku start po prawej stronie (Prawy dolny róg) :smiley:

aaaa :wink:

no cóż otóż TRAY (systemowy) jest to miejsce na Pasku Systemowym; czyli ten pasek gdzie pisze START tylko na drugim końcu!! są tam różne ikonki w zależności od tego jakich programów używasz!! zatem jak załączych film w AllPlayerze to nie uruchamiaj go w pełnym ekranie tylko znajdź tak ikonkę telewizorka (bodajże) naciśnij na nim prawym myszy i zrób toco napisałem wcześniej!!

:smiley:

Hmm Allplayer mam tylko w Starcie i uruchomia mi sie normalnie :frowning: Chyba sie poddam a film wywale :frowning:

RANY BOSKIE! !!

jeszcze raz:

TRAY - pasek gdzie masz START!! na jego drugim końcu znajduję się tzw. system tray (tam gdzie masz godziny; zegar) !!

to jest proste jak konstrukcja cepa!! czytaj uważnie i ze zrozumieniem! !!

:x

"to jest proste jak konstrukcja cepa!! czytaj uwaznie i ze zrozumieniem" -

Bez takich tekstów

Sebastian Szaniawski

FIGCfan a powiedz mi jedno dlaczego jesteś taki pewien że ten kodek akurat się włączy. Może wypadało by spytać koleżankę w jakim formacie jest filmik. 8)

Koledze chodzi o kodek który powinien uruchomić się w trayu, możesz sprawdzić jakie kodeki są używane w prawym dolnym rogu All Playera “Filtry”. 8)

z tego co wiem lazikar to tylko DivX ma tą chorą wręcz fukcję włączania napisów samodzielnie!! nie spotkałem się z innym kodekiem, który by również tak uprzykrzał życie!! zatem wnioskuję, że oto chodzi; ale jak widać nasza koleżanka dopiero zaczyna swoją przygodę z komputerem i trzeba wszystko od podstaw!! :stuck_out_tongue:

No nie bo Np. ffdshow też ma. Jak koleżance ktoś go tak ustawił. :?

ja napisałem,

zatem nie neguję, że takich nie ma!! zatem wszystko możliwe!! poczekajmy na odpowiedź zainteresowanej!! :slight_smile:

Bardzo dziękuję Panowie, pomogło :))

zatem DivX lazikar!!

a co do kontrukcji cepa to miało to być zobrazowanie czynności, które doprowadzą do usunięcia napisów!!

jak widać poradziłaś sobie!! gratulacje szczere i sorki jeżeli poczułaś się tym dotknięta!! :slight_smile: :slight_smile:

Ja mam podobny problem, z tym że w tray-u nie mam Divxa, ale za to ffdshow i bynajmniej nie jest to tego programu wina, bo jak tam zaznaczę napisy, to w filmie am potrojone :smiley: Czego to może być wina? Przed chwilą zainstalowałem te kodeki k-line (przeinstalowywałem system, to jedyne kodeki). Wcześniej miałem ten sam problem, ale miałem tylko program ffdosh. Może pomoże informacja, że jeżeli wyjmę napisy z pliku z filmem, a później przeciągne ja na allplayera, to mam pojedyńcze… A chce to zmienić, bo później głubie te napisy :d.

Z góry dz za pomoc

Najprostszy sposób na podw. napisy, to zmienić nazwę pliku txt, zostawiając oczywiście niezmienione rozszerzenie.Nazwa pliku txt nie może być identyczna z nazwą pliku z filmem.