Wyjście TV

Witam Wszystkich!!

Posiadam kartę graficzną GF 5700, która posiada wyjście S-Video. W zestawie miałem 2 kable:

! do podłączenia do kompa z wejściem S-Video oraz kabel taki hmmm zółty z obu stron zakończony takimi “bolacami”. Mogę go podłączyć do TV jak i tego pierwszego kabla S-Video.

Kabel S-Video jest taki, że z jednej strony wchodzi do grafiki a z 2strony ma zakonczenie z “diurka”, więc wkłądam tam ten kabel zółty a potem, podłaczam go do TV - tam jest tylko jedno takie zółte wejscie :smiley:

I co dalej?? Jak uruchomic aby obraz był na TV jak chce np film z kompa ogladac??

Wiem, ze troszke mało po polsku to napisałem ale mam nadzieje, że ktoś mi pomoze:D

w tv ustawiasz kanał AV

w sterownikach grafiki musisz ustawić wyświetlanie na telewizorze

Alt o co mowicie to nie działa :confused:

A ustawiłes odpowiednie wejście AV w telewizorze?

Już działa :smiley: Ustawiłem AV 35 :stuck_out_tongue: i działa a wczesniej mialem AV 1 i bylo źle

Złączono Posta : 06.06.2006 (Wto) 23:22

Jest jeszcze jeden problemik…

Jak odtwarzam film np w WMP lub AllPlayer top na TV nie wyswietla się on - normalnie jak pracuje w windowsie jest ok a przy filmmach nic nie widac - cvzarny ekran co zrobic??

Poczytaj i linki:

http://solar.blurp.org/tvout.html

GF

Mam taki problem ogolnie dziala mi wszystko ale podczas ogladania filmow na telewizorze przy ruchu kamery widoczne jest takie jakby przewijanie nawet nie wiem jak to dokladnie okreslic mam karte his radeon 9550 sprawdzalem juz kable ze 3 rozne nowe i to samo sterowniki tez rozne sprawdzalem ogolnie na tym samym telewizorze na karcie gf mx 440 i gorszym kablu nie mialem takich problemow bardzo to nie przeszkadza ale szybko sie mecza oczy i troche denerwuje podczas ogladania prosze o pomoc