Czy moge tak zainstalowac? [VISTA]

Witam,

chcialbym sie zapytac czy jest mozliwosc zainstalowania Visty poprzez ustawienie obrazu iso w emulatorze daeomon tools. Czy nie bedzie jakichs problemow w instalacji. Moze ktos juz tak instalowal i podzieli sie doświadczeniem :wink:

Bardzo prosze o pomoc.

Dzięki z góry.

Chyba nie ma takiej możliwości. Instalator się restartuje i program nie może potem znaleźć ścieżki.

Trzeba płytę wypalić.

Z tego co pamiętam Ford też próbował zamontować obraz ale coś mu chyba nie poszło :wink:

Miałem już kilka wersji visty i tak robiłem i było spoko powinno normalnie działać jak nie to sprubuj Alcohol 120% ale moim zdaniem Daemon powinien spoko temu podołać

a jeszcze jedno : czy da sie podzielic iso zeby z kilku plyt cd instalacja poszla?

Nie ma takiej możliwości

To wreszcie można tak zainstalowac czy nie? Ja nie mam nagrywarki wiec musze w ten sposób. Zresztą już zainstalowałem i wszystko działa.

Pomoc nie byla potrzebna.

Nie pójdzie takie coś. Nie ma szans. Najlepiej wziąść dysk z sobą do znajomego który ma nagrywarke DVD.

ddr94 a jednak udalo sie w ten sposoób zainstalować, trzeba podiąć ryzyko i sprubować :slight_smile:

Pozdrawiam

np:

jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj nie wprowadzaj w blad

obojetnie jakim wirtualnym… tez tak instaluje bo nie mam nagrywarki

:slight_smile:

ej to powiedzcie mi bo ja nie w temacie jestem - z tego co czytam to Vista Beta jest ogólnodostępna dla wszystkich??

przecież uświadamiam Ci że tak :roll:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=4154

tylko dla tych co mają orginalny windows bo jak wiem do narazie wiem Viste można ściągnąć z windows.com :o

No i co z tego że z windows.com? Ja ścianąłem spokojnie, tylko że ten obraz co ścianąłem zajmuje (x64) tylko 13.8 mb ;/ Ej no a wy mi powi9edzcie czym się różnią te wersje - x32 od x64?

32 bity - pod takie procki

64 bity - dla procesorów o architekturze 64 bitowej

OTy-kosmos.JNJN

Nie wiesz, to nie pisz głupot, i nie wprowadzaj w błąd innych

tym że jedna jest na procek 32 bit a druga na 64 :x

oczywiście że jest taka mozliwość :!:

Chociażby w programie alcohol 120 % mozesz zamontować obraz i instalować

Nie wiesz, nie pisz :!:

Co do bety 2 to nie wiem, ale na beta 1 była taka mozliwość, jak znajdę jakieś info to dam znać

PS. Pisałem tu już na forum temat jak podzielić obraz iso visty na kilka cd :stuck_out_tongue:

32 bity-zainstalujesz na wszystkich prockach a x64-tylko na prockach 64 bitowych

Ja alcoholem robiłem i nie poszło :stuck_out_tongue:

The autorun .dll …