Połączenie filmów

Jak połączyć dwa kawałki filmów w jedną całość.Najlepiej programem VirualDubMod.

Właśnie teraz skończyłem wreście montowanie filmu i nagrywanie filmu na dvd ( w Śerodę sobie wreście kupiłem nagrywarkę dvd :smiley: )

W VirualDub a nie znam mod - klikasz File - Open video file… zaznaczasz pierwszy plik avi. potem Append AVI segment - zanzaczasz drudi plik avi - klikasz Save as AVI - nadajesz nazwę i ok.

Pliki muszą być takie same , kodek ,fps czy jakoś tak ( klatki na sek.) :smiley:

Z tego co się orientuję (niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeśli to nie prawda) to VirtualDub pozwala tylko na łączenie plików AVI i do tego o takich samych parametrach. Jest to dosyć czasochłonne.

Ja używam szybszej metody. Program nazywa się Avi Mpeg Rm Joiner. Łączy wszystkie wymienione rodzaje plików na zasadzie “sklejenia”. Nie zauważyłem utraty jakości (niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu). Jest jedno “ale” jest to shareware na 10 dni. Ale przecież zawsze można kupić pełną wersję :slight_smile:

Phylby co tam za mebel kupiłeś? Ja także noszę się z zakupem, ale nie bardzo orientuję sie w temacie.

Witam.

Znalazłęm sie tu przypadkowo poszukujac programu wlasnie do laczenia plików avi oraz innych.

Jak pisał kolega jarzy o programie Avi Mpeg Rm Joiner ze jest to wersja 10 dniowa i trzeba ja kupic.


Zmieniono ze względów regulaminowych

SLIDER


Skasowano ofertę nielegalnego

działania oraz kolor czcionki.

Asterisk

Panie SLIDER!!

A raczył pan zapoznać się z regulaminem forum ?? :evil: :evil: :evil:

Człowieku czytałeś TO

To jest Forum o legalnym oprogramowaniu !!

spox panowie ten serial co go mam jest dostepny na stronach www tylko trudno go znalesc wiec chyba to niejest nielegalne jesli jest dostepne za free.

SORKI jak coś jestem nowy :slight_smile:

Coś Ci się chyba bredzi :o :o :o

To tym bardziej zobowiązuje Cię to zapoznania się z regulaminem.

A wcale Cię to nie upoważnia do łamania jego zasad.

Ja mam model TS-H542

http://www.pcworld.pl/artykuly/42742.html

Więcej na tentemat jest tutaj

http://www.cdrinfo.pl/software/lista_recenzje.php

Model SOHW-812S

łatwo przerobić na DVD+R DL (Dule layer- płyty 8,5GB) czyli na Sony DRU-700a