Chcielibyście być Adminem/Moderatorem?

To co w temacie. Chcielibyście? Moze Admini i Moderatorzy tez się wypowiedzą jak to jest :lol:

Ja osobiście z chęcią bym takowym został 8)

Nie :mrgreen:

A co byś chciał modernizować :stuck_out_tongue:

kubut trzeba mieć znajomości, żeby modernizować, oj(tfu) moderować :stuck_out_tongue:

założysz sobie forum będziesz nim władał :stuck_out_tongue:

ja kiedys byłem, oczywiście nie tego forum :mrgreen: i wiem jaka jest to wyczerpująca i ciężka praca,i nie chciał bym być

Bzdura :!:

kuz5 na żartach się nie znasz? ironia :]

Oj, no nie wiem :roll:

wigrus ==>raczej nie założe forum które zaspokoiłoby moje “rządze”:smiley: Mi chodzi o duze forum:)

Faja ==>I co z tego że ciężka? Zdaje sobie z tego sprawe ale to nie zmienia faktu że chciałbym być-i tak nie mam co robić:)

kubut a może poprzez ten temat chciałbyś złozyć publiczną prośbę do administratorów? :mrgreen: :

:smiley:

No cóż - marzenia piękna rzecz :slight_smile:

Tylko ta motywacja :o

Buahaha… :slight_smile:

o w takim układzie to zmienia postać rzeczy :stuck_out_tongue: :mrgreen:

Ja jestem adminem pewnego forum. Niestety ono powoli upada :frowning:

Wczoraj kumpel założył forum - zostałem modkiem

Co do tego forum - napewno bym nie odmówił… gdybym nie dawał sobie rady zrezygnowałbym. :wink: Jednak narazie modki dają sobie rade i nie potrzeba nowego :wink:

Duda ==>Jakbym chciał złozuć proźbe to napewno nie robiłbym tego publicznie:D Wolałbym prywatnie:)

asterisk ==>To ze tylko to napisałem nie znaczy że tylko to jest moją motywacją:]

to dobrze :smiley:

Ale tą właśnie podałeś jako pierwszą, czyli najważniejszą

Napisałem że wolałbym prywatnie-to nieznaczy że tak zrobibie:P Tym samy chciałbym powiedzieć że ten temat to też nie jest takowa proźba. Jakby był proźbą jego tytuł brżmiałby tak: “nie potrzebujecie nowego modka?”.

Wcale nie jest najważniejszą tylko poprostu jest to powód dla którego mógłbym poswiecić duzo czasu-bo i tak mam duzo marnowanego czasu. Tym chciałem tylko że nie jestem zapracowany-kurcze-to znowu brżmi jak proźba o przyjecie. Moze powinienem się zamknąć? :x

:lol: :lol: :lol:

No to masz wspaniałe pole do popisu działając na tej niwie

I tym samym byłbyś spalony - nikt nie lubi nachalności :stuck_out_tongue:

Zwłaszcza w sytuacji, gdy pewne reguły są jasno

określone w regulaminie.

Bycie moderatorem ciężka praca, sami sami moderatorzy tego forum tak mowią !!

Ja kiedyś miałem takie ambicje, ale teraz raczej nie chciałbym byc moderatorem!! Lecz jeśli by się zdarzyla taka okazja to może! !!