Poiłączenia w 6822

Mam Nokie 6822 w Simplusie. Mam kłopot. Kiedy gdzieś dzwonie, albo ktoś do mnie dzwoni i ja odbiore, albo on, to wtedy jest 2 sekundy połączony, a potem jest sygnał “Nie ma takiego numeru” O co chodzi?

nokia 6822 dziala tylko na nowej platformie, a karta sim simplusa standardowo jest ustawiona na stara, dlatego ci rozlacza po 2 sekundach, wiaze sie to takze z naliczaniem, na starej platformie stan konta wyswietlany byl na wyswietlaczu komorki lub poprzez opcje pozostaly kredyt w menu telefonu, wiazalo sie to takze z sms’ami o tresci wylacz i wlacz telefon…

wystarczy ze ustawisz karte na nowa platforme i wszystko bedzie ok, a stan konta bedziesz mogl sprawdzic kodem *100#

aktywacja: *101*11*99# (poczekaj na sms’a potwierdzajacego zmiane, z komunikatem wyl. i wl. tel.)

zmieni sie takze sposob rozliczania na w czasie rzeczywistym

po przejsciu na nowa platforme nie ma mozliwosci powrotu do starej kodem (tylko wymiana karty sim)

ok. Działa. Super fonik,tylko szkoda że nie można wyświetlać tej kasy na ekranie, A tak jest SUPER :smiley: :smiley:

Masz same problemy z tą nokią najlepiej zmień komórkę :stuck_out_tongue: bez urazy 8)

Nie będe zmieniał. Podoba mi się

oki :wink: