Błędy związane z przeglądarkami i gg, które powodują, że

… że program się wyłącza :confused:

paktycznie nie mogę korzystać z internetu, bo co chwila pojawia mi się taki błąd :

nowyobrazmapabitowa8ai.th.png - internet explorer

beztytuu4px.th.png - opera, a w firefoxie to samo :confused:

podobnie jest z gg, co chwila błąd

nowyobrazmapabitowa20iu.th.png

jak temu zaradzić? przeinstalowałam nawet winde i nadal to samo :?

:hmmm: Przeinstaluj Operę, Firefoxa i GG. Przeczyść po nich rejestr :slight_smile:

Dodatkowo mzamieść log z HijackThis - nigdy nie wiadomo czy jakiś “syfek” się nie przyplątał :slight_smile:

Najprawdopodobniej to jakis syf jest przeskanuj kompa

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=8175

Polecam Pande

Wklej loga

przeinstalowałam winde! a nadal jest ten problem, na świeżym systemie!

do ochrony używam Kaspersky’iego

log :

Log masz ok.

Możesz przeskanować komputer programem Ewido po update. Jeżeli on nic nie znajdzie to będzie znaczyć, że to nie jest raczej wina tzw. syfu.

Trochę mnie dziwi, że pojawiają się takie błędy często :roll: Czy czasami komputer tak sam z siebie się także restartuje ?? Jeżeli tak to może tak zrób:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=559860#559860 :?

możliwe że za dużo włączasz programów na raz

sam się nie restartuje, a jak już to bardzo sporadycznie.

jak moge mieć dużo programów włączonych jak mam tylko opere, kaspersky’iego i gg po przeinstalowaniu systemu.

Złączono Posta : 29.06.2006 (Czw) 10:08

czy ktoś mi pomoże?

Spróbuj wyłączyć skanowanie katalogu/ów Opery przez “kasperczaka”. Może coś tam jeszcze trzeba poprzestawiać w tym “antyświrze”, żeby reszta działała?.

Komunikat, że “cośtam-cośtam” nie tak z opera.dll, może być właśnie tym spowodowany. Paru osobom, które używały innego tego typu progsa - Pandy, pomogło.

jakoś chwilowo problem z przeglądarkami ‘ucichł’ - nie pojawia się, od kiedy codziennie skanuje ewido :slight_smile:

pozostaje jeszcze problem z gg

Tzn. ?. Usunęłaś Kasperskiego ?.

Gg działa na silniku IE (więc jest tak samo dziurawy :twisted: ), może zatem trzeba podłubać w Opcjach internetowych ?.

nie, używam i tego i tego, nie gryzą się