RapidShare

Siemka. mam pytanie czy da się ściągac kilka rzeczy (z innych linków) jednocześnie z rapidshare. widzialem gdzies na angielskiej stronce programy do rapidshre i tam co pisalo o tym ale dokladnie nie pamietam co to byla za stronka. :cry:

Praktycznie z tego co wiem to wszystkie linki do takich programów niedziałały. I tyle z tego dobrego było. Jakbyś weszedł i zaczął ściągać kilka jednocześnie to by Ci sie pewnie udało(kiedyś tak robiłem).

:x

ok spróbuje

nie da sie chyba jednocześnie!! są jakieś programy… ale nie do każdego rodzaju internetu :stuck_out_tongue:

nom wlasnie próbowalem i nie da sie jednoczesnie :frowning: M_U_R_A_R_Z a podaj link do tych programow jak masz a na neostradzie pójdzie??

neo512 nie ma możliwości takiej. Serwery są tak zbudowane, że dopuszczają jedynie pobieranie jednego pliku przez jedną osobę jednocześnie. A programy, o których tu zostało napomknięte służą jedynie kolejkowaniu plików.

Reasumując - nie ma takiej możliwości, bo by się serwery RS posypały.

czyli mozna zrobic tak ze np jak sciagnie jedno to odrazu zaczyna sciagac nastepne bez zadnrgo wchodzenia na rapidshare??

Jednoczesnie niemożesz pobierać…

I nawet jakbyś mógł na IP są ograniczenia, ileś tam sciągniesz i blokaga minutowa…

No chyba ze masz zmienny Ip

Nie da sie. Chyba ze masz wykupione PREMIUM na RAPIDZE (ktore kosztuje pare euro na miesiac). PREMIUM mozna czasami zlapac gdy rapid rozdaje (przez ostatnie pare dni dawali za darmo na dwa dni). Opcja FREE jest taka ze na tym samym IP nie mozesz sciagac paru rzeczy jednoczesnie, trzeba odczekiwac kilkanascie minut po sciagnieciu pliku takze jednym slowem Rapidshare.de gdy nie ma sie PREMIUM jest do niczego.

PZDR!

:o Od kilku dni ten czas wynosi już prawie 90 minut … :?

ja sie rozłańczam z netem i połańczam i moge od razu sciągać

Konta FREE mają swoje ograniczenia i ich niczym nie pominiesz. Jeśli chcesz szybciej ściągać - załóż konto PREMIUM. I tyle.

To jedyne wyjście. Przynajmniej na tym forum.

znalazłem jeden program: do ściągania z serwera rapidshare : http://rapget.blogspot.com/?vista ściąga się tak jak na screen’ie

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? … 223dfa2433

i problem pojawia sie tu: ściągam program wybieram linki zaznaczam pierwszy link klikam start upływa ponad minuta i wychodzi mi z programu i nie wiem co zrobic… moze ten program nie pasuje do neostrady…?

wewre6yo.th.png

Przeczytaj, co napisałem wcześniej i zerknij na screena.

no faktycznie… kurczaki czyli juz nie wiem co wymyśleć squeet chyba dam sobie juz spokój bo chyba masz racje z tym premium :frowning:

Złączono Posta : 28.06.2006 (Sro) 22:35

a w Megaupload da się jednoczesnie czy tez czeba miec premium??

aha rozumiem spoczko

:x bardzo ciekawa odpowiedz :?

są stronki (nie podam adresów gdyż: 1. niepamietam, 2. nie wiem czy to legal) które generują ze zwokłego linka, link do ściągania premium.

Do Moderatorów:

Jeśli taka medota jest nielegalna prosze o usuniecie tego posta

Na rapida jest sposób. Wystarczy znaleśc pare serwerów proxy(Polskich) i można kilka na raz. Ja tak robie. Mam 6 nieużywanych serwerów proxy i działa. A transfery sa w granicach 150 kilo.

Większość z tych stron już nie istnieje :wink: Ponieważ rapid nie rozdaje już darmowych kont 2 dniowych ;( A nikt nie będzie raczej płacił i się tym dzielił później ;/