Kiedy ostatni robiliscie formata?

Witam. Piszcie ile juz trzymacie system od formata, ja ostatnio instalowałem system w paxdzierniku 2005 roku, ale zrobiłem obraz partycji który juz 3 razy przywracałem :):), ostatnio przywracałem 1 marca, a w kiedy ostatnio stawialisciew winde ???

3 dni temu :oops:

ja raz robił mi informatyk.a jak się wogóle robi format??

hohoho tak dawno że nie pamiętam :slight_smile:

Na jednym komputerze system windows xp siedzi od bodajże stycznia czy lutego 2005 roku. System jest w świetnym stanie po dziś dzień.

Drugi komputer od czerwca tego roku. Tylko od czerwca bo wtedy został zakupiony :slight_smile:

W listopadzie 2005. Wtedy kupiłem nowego kompa :slight_smile:

A wczeniej nie pamiętam. Chyba w lutym 2005 jak Slacka instalowałem. Gdyby nie zmiana sprzętu, pewnie do dzisiaj bym nie musiał formatować.

4 Miechy temu

haha 27 maja windowsa przeinstalowywałem z nudów

Ostatnio to 17 czerwca 2005 :smiley:

2 miesiace temu ale za kilka dni bede robił :smiley: bo mi troche zamula :frowning:

ja w czerwcu 2005, teraz mam roczną winde z wpisami w rejestrze o programach na dysku D ktorego juz nie ma (zainstalowalem mandrive) i jak chce uruchomic np plik mp3 to uruchamia go w jetaudio ktorego juz nie ma :P:P itp itd :D:D wiec nie ciekawie z nim :stuck_out_tongue: ale formata mi sie robic nie chce

Dagher

Format to ostateczność, powrzucaj logi do działu bezpieczeństwo, z pewnoscią Ci ktos pomoze, a nie wal od razu bezmyslnie formata :):slight_smile:

Począek grudnia, jak kupiłem kompa i od tego czasu nia miałem żadnych problemów chyba że wirusy itp. :wink: Win XP tak jakby ktoś nie wiedział. :smiley: :slight_smile: :wink:

może z rok już będzie :smiley: pierwszy raz tak długo ;d

odpukać :smiley:

przemo86

No to zrób porzadek w rejestrze, i porządki w windzie i obedzie się bez formata :):slight_smile:

Dzisiaj :slight_smile: W pracy :stuck_out_tongue:

Ja robie co miesiąc. Tak profilaktycznie. :slight_smile: Uważam, że żadne, nawet najlepsze narzędzie do czyszczenia kompa i rejestru nie wyczyści wszystkiego. A po za tym Windows i tak sie po pewnym czasie sie “zużywa” i trzeba robić wtedy komp hula ze ho! Po za tym popatrzcie na moj podpis :slight_smile:

I wszystko jasne…

Bartczus kolejne gadanie.

Jak się nie potrafi zadbać o system to tak jest że się wali formatem na lewo i prawo :?

a ja robiłem dzisiaj :x bo mi net cos nie chodzil i zamulał. teraz jest wszystko cacy net chodzi a komp wciaz zamula bo jest slaby :stuck_out_tongue:

Ja robiłem format 3 dni temu :mrgreen:, bo komp chodził jak :x

Robiłem już wszystko, ale nic nie pomagało :frowning: więc została ostateczność :D.

Dobrze powiedziane!

Nie no, defragmentuje, czyszcze rejestr,wywalam śmieci i naprawiam błędy…

Ale jak nie mam czasu sie bawić w to a pomimo tego komp i tak zamula (taki juz jest kochany Windows=Prawie jak system operacyjny) To az mnie korci zeby zrobić formata.

Ale dzięki temu tez komp mi łazi zawsze o wiele lepiej niz innym :slight_smile: